Главная > Новости > На Буковині вихователь інтернату шість років ґвалтував маленьких хлопчиків

На Буковині вихователь інтернату шість років ґвалтував маленьких хлопчиків

Категория: Происшествия и криминал

Правоохоронці зловили "на гарячому" 61-річного педагога, який, як виявилося, з 1994 року розбещував неповнолітніх вихованців інтернату.

Вчитель безкарно розбещував своїх вихованців протягом шести років
У Чернівецькій області затримали 61-річного педагога, який ґвалтував неповнолітніх вихованців інтернату.

Вчителя зловили "на гарячому" співробітники відділу кримінальної міліції у справах дітей спільно з бійцями "Беркута", коли чоловік у себе вдома пригощав чергову малолітню жертву спиртним.

"У ході слідства з'ясувалося, що ґвалтівник працював вихователем місцевої школи-інтернату. Протягом 1994-2010 років він ґвалтував малолітніх вихованців інтернату", - розповіли в міліції.

Як правило, дітям було від 12 до 16 років і вони були неповних і бідних сімей з малим достатком. У більшості випадків до статевого акту педагог примушував дітей, погрожуючи фізичною розправою, а також пропонував пригоститися алкоголем.

Поки правоохоронці ведуть мову про 6 випадків зґвалтування хлопців, але не виключено що під час розслідування кількість постраждалих значно збільшиться. Під час обшуку квартири підозрюваного було знайдено близько 40 патронів до різних видів стрілецької зброї.

Місцевий суд ухвалив рішення взяти затриманого під варту. До суду він буде утримуватися в СІЗО.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-bukovini-vihovatel-internatu-shist-rokiv-gvaltuvav-malenkih-hlopchikiv.html

Случайные улицы

ул. Шмадта Отто ул. Дружковская ул. Приречная ул. Старицкого ул. Кирилло-Мефодиевская ул. Кошевого Олега пер. Шевченко Тараса ул. Хмельницкая ул. Корсунская пл. Керченская ул. Платоновская ул. Литинская ул. Тагильская ул. Любарская ул. Попудренко ул. Ярмолы Виктора пер. Стратегический ул. Булаховского Академика ул. Пулюя аллея Пейзажная ул. Сивашская ул. Демидовская ул. Полесская ул. Славгородская пл. Тульская
Нас находят по поисковым запросам