Главная > Новости > На київському вокзалі посеред білого дня зґвалтували жінку

На київському вокзалі посеред білого дня зґвалтували жінку

Категория: Происшествия и криминал

Троє 20-річних працівників служби охорони Південного вокзалу, випивши з нагоди новорічних свят, напали на 46-річну пасажирку та зґвалтували її у збоченій формі.

Близько восьмої години ранку на сходах біля запасного виходу з Південного вокзалу на 46-річну жінку напали троє чоловіків. Вони затягли її до підсобки та зґвалтували в збоченій формі.

Злочинцями виявилися працівники служби охорони вокзалу.

"Наші співробітники опитали свідків, відпрацьовувалось декілька версій. Оскільки час був ранній, а місце, де стався злочин, - безлюдне, оперативники припустили, що це місце могла обрати тільки людина , яка добре орієнтується на території вокзалу", - розповіли в управлінні транспортної міліції на Південно-Західній залізниці, яке розслідувало злочин.

Підозра одразу впала на працівників охоронної фірми, які повинні стежити за порядком на об'єкті. У ту ж ніч, завдяки оперативним діям міліції, двох ґвалтівників затримали за місцем проживання. Третього зловили днем пізніше.

Вже у СІЗО злочинці, яким всього лише по 19-20 років, зізналися, що того дня вони відчергували свою зміну і збиралися роз'їхатися по домівках. Але перед цим вирішили відзначити новорічні свята і гарненько випили.

Коли ґвалтівники вже збиралися розходитися, раптом побачили жінку, яка чекала на вокзалі на ранкову електричку. Вони підійшли і почали пропонувати жінці вступити з ними в статевий контакт. Коли перелякана пасажирка спробувала втекти, вони кілька разів вдарили жертву, потім стягли на нижній поверх службового виходу, де й зґвалтували.

"Після знущань ці хлопці забрали у знесиленої жінки мобільний і, залишивши її, роз'їхалися по домівках", - розповіли у міліції.

Після того, як протверезіли, злочинці зізналися, що під час зґвалтування не розуміли, що робили. Крім того у двох з них є дівчата.

Міліція вже порушила проти всіх трьох кримінальну справу ("зґвалтування, скоєне групою осіб"). За цією статтею передбачається покарання від семи до дванадцяти років ув'язнення.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-kiyivskomu-vokzali-posered-bilogo-dnya-zgvaltuvali-zhinku.html

Случайные улицы

ул. Ползунова ул. Ялтинская ул. Кулибина ул. Машиноcтроительная ул. Кисловодская ул. Тарасовская ул. Кривоноса Максима ул. Девятого Мая ул. Монтажников пер. Квитки-Основьяненко пер. Брест-Литовский пер пер. Гродненский пер. Суворова ул. Тагильская ул. Довнар-Запольского ул. Стрелецкая ул. Заболотного Академика ул. Тешебаева ул. Семеновская ул. Рыкова Комиссара ул. Григоровича-Барского ул. Криворожская ул. 3-я линия ул. Профинтерна ул. Борисоглебская
Нас находят по поисковым запросам