Главная > Новости > Після свят Україна та Європа знов будуть домовлятися про торгівлю

Після свят Україна та Європа знов будуть домовлятися про торгівлю

Категория: Финансы

Україну відвідає єврокомісар Штефан Фюле. Переговори будуть стосуватися угод про асоціацію й про зону вільної торгівлі між сторонами.

10-11 січня, після закінчення новорічних та різдвяних свят, Україну відвідає Європейський комісар з питань розширення Євросоюзу і європейській політиці сусідства Штефан Фюле.

Метою візиту є розвиток досягнень саміту "Україна - Європейський союз", що пройшов 22 листопада 2010 року в Брюсселі.

Переговори будуть стосуватися розвитку відносин України з ЄС в 2011 році, зокрема угод про асоціацію й про зону вільної торгівлі між сторонами.

Вони стосуватимуться не тільки недавніх політичних подій, а й економічних реформ і бізнес-клімату в країні.

Як повідомляється, Фюле зустрінеться із президентом Віктором Януковичем, прем'єр-міністром Миколою Азаровим, міністром закордонних справ Костянтином Грищенком, першим віце-прем'єр-міністром, міністром економічного розвитку й торгівлі Андрієм Клюєвим, депутатом Верховної ради від фракції Блоку "Наша Україна-Народна самооборона", головою парламентського комітету з європейської інтеграції Борисом Тарасюком.

Єврокоміссар також проведе зустрічі із представниками опозиції, громадянського суспільства, ЗМІ, правозахисних організацій і Європейської бізнес-асоціації, щоб вислухати їх думки про поточну ситуацію в країні.

Як повідомлялося, Україна і ЄС почали переговори про нову базову угоду в березні 2007 року й переговори про створення зони вільної торгівлі в лютому 2008 року.

У вересні 2008 року Україна і ЄС домовилися про укладення нової посиленої угоди на принципах асоціації, яка включатиме створення зони вільної торгівлі.

У ході саміту 22 листопада 2010 року Україна і ЄС висловили надію на завершення переговорів про асоціацію й зону вільної торгівлі в 2011 році.

Источник: http://tsn.ua/groshi/pislya-svyat-ukrayinu-ta-yevropa-znov-budut-domovlyatisya-pro-torgivlyu.html

Случайные улицы

ул. Майбороды Платона ул. Пика Вильгельма ул. Цитадельная ул. Ильинская ул. Татарская ул. Копыловская пер. Артиллерийский ул. Радужная ул. Обсерваторная шоссе Столичное ул. Танкистов ул. Шулявская пл. Спивака Михаила ул. Золотоношская ул. Миская ул. Кочерги Ивана ул. Бусловская ул. Шполянская ул. Тульчинская ул. Киприанова Академика ул. Лесная ул. Игоревская ул. Жулянская ул. Полевая ул. Макаренко
Нас находят по поисковым запросам