Главная > Новости > Підвищення тарифів ЖКГ обійдеться кожній українській родині у 1700 грн

Підвищення тарифів ЖКГ обійдеться кожній українській родині у 1700 грн

Категория: Финансы

За даними профспілок, при підвищенні тарифів на комунальні послуги соціальні випалти будуть фактично заморожені, і перспектив зростання зарплат також немає.

У 2011 році середні витрати кожної української сім'ї на комунальні послуги зростуть на 1700 гривень. До такого висновку дійшли у Національному форумі профспілок України.

Ці розрахунки були зроблені на підставі офіційної інформації про плани уряду щодо підвищення тарифів на тепло на 35% з 1 січня, на 50% на газ з 1 квітня, на електроенергію - на 100% із квітня і на 39% з 1 серпня.

При цьому, як стверджує голова форуму Мирослав Якибчук, підвищення соціальних виплат в бюджеті поточного року фактично заморожено, а перспектив зростання зарплат та кількості робочих місць в Україні в профспілках також не бачать.

Таким чином українці будуть витрачати тільки на комуналку більш швидкими темпами, ніж зростатимуть їхні доходи.

Якибчук також зауважив, що малозабезпеченим українцям не варто розраховувати і на механізм комунальних субсидій, який в уряді називають компенсаційним способом при підвищенні тарифів, оскільки, за даними профспілок, дозвіл на житлові субсидії отримує лише третина від тих, хто за ними звернеться.

Нагадаємо, згідно з результатами опитування Інституту Горшеніна, більше половини громадян України (56,3%) відчувають труднощі з оплатою послуг ЖКГ. При цьому ще восени в уряді заявили, що підвищення якості комунальних послуг не буде, оскільки на це немає грошей.

Источник: http://tsn.ua/groshi/pidvischennya-tarifiv-zhkg-obiydetsya-kozhniy-ukrayinskiy-rodini-u-1700-grn.html

Случайные улицы

ул. Берковецкая шоссе Столичное пер. Бакинский ул. Дубенская спуск Подольский пр. Курбаса Леся ул. Казацкая ул. Минина ул. Львовская ул. Ахматовой Анны ул. Некрасова ул. Добрый Шлях ул. Богатырская ул. Красицкого ул. Фрометовская ул. Бобринецкая ул. Богдановская ул. Оборонная ул. Чавдар Елизаветы ул. Черкасская ул. Сагайдачного Петра ул. Беломорская ул. Кричевского Федора ул. Зеленогорская ул. Вискозная
Нас находят по поисковым запросам