Главная > Новости > У свята таксисти підвищили ціни на проїзд втричі

У свята таксисти підвищили ціни на проїзд втричі

Категория: Финансы

У столиці на Новий рік навіть у найдешевших київських службах тариф був двійним, у районі від 58 гривень.

Для таксистів свята, як зазвичай, стали справжнім джек-потом. Подекуди ціни злетіли втричі. За одну лише новорічну ніч деякі водії встигають заробити по кілька тисяч гривень, хоча інтернет-сайти компаній-перевізниць наввипередки рекламують низькі тарифи.

Зокрема, у столиці на Новий рік навіть у найдешевших київських службах тариф був двійним, у районі від 58 гривень.

Як засвідчив досвід журналістів ТСН, незважаючи на те. Що від Новорічної ночі минув уже майже тиждень, деякі таксисти ціни не збавили.

Зокрема, за відстані від 3-х кілометрів київські таксисти бажають отримати 40 грівен. 5 кілометрів, відповідно, коштують 50.

На вокзалі журналістам запропонували ціну у 20 гривень за кілометр.

Як повідомляється, серед понад 30-ти зареєстрованих у столиці фірм, розцінки варіюють від 2-х з половиною до 5-ти грн за км. "Мінімалка" - від 29-ти до 40-ка. Місто ділять на сектори. У пробках погодинна тарифікація, від півсотні. Проте, ще не кожен таксист готовий їхати за такі гроші.

Антимонопольний комітет обіцяє розібратися, що і чому здорожчало.

Зазначимо, останнього разу проїзд у столичних часних перевізників (у маршрутках та таксі) подорожчав на початку грудня.

Источник: http://tsn.ua/groshi/u-svyata-cini-na-proyizd-na-taksi-zrosli-vtrichi.html

Случайные улицы

ул. Окипной Раисы ул. Кожемяцкая ул. Ташкентская ул. Баренбойма ул. Алма-Атинская ул. Лаболаторная ул. Магистральная ул. Бурмистенко ул. Сабурова Александра ул. Тальновская ул. Депутатская пер. Тургенева спуск Владимирский ул. Чкалова ул. Исаакяна пер. Краматорский ул. Мостовая ул. Дашавская ул. Грабовского Павла ул. Валковская ул. Бахмачская ул. Кудряшова Николая ул. Энгельса проезд Глубочицкий ул. Севастопольская
Нас находят по поисковым запросам