Главная > Новости > Податківцям дозволили забирати борги прямо з каси

Податківцям дозволили забирати борги прямо з каси

Категория: Финансы

В постанові Кабміну відзначається, що сума готівки, яка підлягає вилученню, не повинна перевищувати суму податкового боргу.

Податківцям дозволили забирати борги прямо з каси
Співробітникам Державної податкової служби дозволяється вилучати готівку у платника податків, в тому числі виявлені в його касі, для відшкодування податкового боргу, дотримуючись при цьому вимоги Податкового кодексу.

Це закріплено постановою Кабінету міністрів №1244 "Деякі питання реалізації ст. 95 Податкового кодексу України" від 29 грудня, текст якої оприлюднений на урядовому веб-сайті.

"У рахунок погашення податкового боргу направляється також готівка, виявлена працівниками (ДПСУ) в касі платника податку, в тому числі у ящику реєстратора розрахункових операцій, і в інших місцях зберігання коштів", - говориться в документі.

При цьому в документі відзначається, що сума готівки, яка підлягає вилученню, не повинна перевищувати суму податкового боргу, а саме вилучення має здійснюватися з урахуванням вимог п. 95.2-95.4 ст. 95 Податкового кодексу.

Цією ж постановою Кабмін затвердив порядок зміни початкової ціни продажу майна платника податків, яке перебуває в податковій заставі, в рахунок погашення його податкового боргу та публікації інформації про час та умови проведення відповідних торгів, а також порядок компенсації витрат, пов'язаних із публікацією інформації про склад призначеного для продажу заставленого майна.

Источник: http://tsn.ua/groshi/podatkivcyam-dozvolili-zabirati-borgi-pryamo-z-kasi.html

Случайные улицы

пл. Арсенальная ул. Уборевича Командарма ул. Грозненская пл. Вокзальная ул. Константина Арефьева ул. Молдавская ул. Моринецкая ул. Кармелюка Устима ул. Гонты Ивана ул. Юности ул. Полевая пер. Бауманский ул. Жмеринская ул. Ушинского ул. Беломорская ул. Малышко Андрея ул. Авиаконструктора Антонова ул. Квитки-Основьяненко ул. Бетховена ул. Живописная пер. Советский ул. Заслонова Константина ул. Выборгская ул. Стрелецкая ул. Новозабарская
Нас находят по поисковым запросам