Главная > Новости > Представлено голографічний телевізор майбутнього

Представлено голографічний телевізор майбутнього

Категория: Наука и IT

Компанія InnoVision Labs представила свою версію голографічного телевізора, що не вимагає від глядача спеціальних окулярів.

На виставці CES 2011 (Consumer Electronics Show) у Лас-Вегасі було представлено пристрій, здатний конвертувати звичайні двовимірні зображення і відео в голограми.

Прототип, який має назву HoloAd Diamond, було розроблено компанією InnoVision Labs.
Голографічний телевізор являє собою призму, яка заломлює світловий потік від декількох проекторів, що дозволяє глядачеві розглядати голограму з будь-якої точки. На відміну від абсолютної більшості діючих 3D-пристроїв HoloAd не вимагає від користувача надягати тривимірні окуляри.

На думку експертів, голограми в робочому просторі HoloAd виглядають краще, ніж більшість об'ємних зображень, на 3D-пристроях, відомих до сьогодні. "Вони виглядають по-справжньому витончено", - написали журналісти профільного видання Dvice.

Щоб перевірити працездатність HoloAd, вони підключили до нього власну флешку і переконалися, що картинки на ній набули глибини і при цьому не втратили у кольорах. У межах проекційної призми зображення може змінювати розміри. Голопроектор здатний конвертувати в голограму і відео, але поки вміє підтримувати тільки FLV-кодек.

На CES-2011 InnoVision привезла дві моделі HoloAD Diamond: DS3_King має роздільну здатність 1280x1024 пікселів, споживає потужність 450 Вт і важить 95 кг. Молодша модель голопроектора DS3_Queen має роздільну здатність 640x480, важить 16 кг і споживає 200 Вт.

Незважаючи на солідні габарити пристроїв, у InnoVision вважають HoloAD Diamond прототипом 3D-телебачення майбутнього. Зараз усі бажаючі можуть придбати старшу версію телевізора за 10 тисяч доларів, а молодшу - за 4,5 тис. Розробники прогнозують, що в перспективі вартість пристроїв знизиться.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/predstavleno-golografichniy-televizor-maybutnogo.html

Случайные улицы

ул. Крамского Ивана пл. Новороссийская пл. Голосеевская ул. Шимановского Виталия ул. Верболозная ул. Волжская ул. Кривоноса Максима ул. Лысогорская дорога Набережно-Рыбальская ул. Прилужная ул. Шулявская пер. Охотский ул. Воровского ул. Перспективная ул. Лумумбы Патриса ул. Масловка ул. Котовского ул. Вильнюсская пер. Козловского Ивана ул. Бучмы Амвросия ул. Клиническая пер. Лобачевского ул. Малиновского Маршала ул. Гончара Олеся ул. Космическая
Нас находят по поисковым запросам
Гологрофачний телевізор