Главная > Новости > Факультет турецького університету розігнали через порнографічну дипломну роботу

Факультет турецького університету розігнали через порнографічну дипломну роботу

Категория: Безумное и интересное

Ідеею дипломної роботи було зняти порнографічний фільм, а потім "викрити" постановочні сексуальні сцени в ньому, наголосивши на їх ненатуральності.

 Троє викладачів престижного турецького університету Istanbul Bilgi University були звільнені після того, як студент факультету засобів масової інформації Деніз Езгюн спробував здати в якості дипломної роботи порнофільм.

Адміністрація університету також прийняла рішення тимчасово закрити весь факультет ЗМІ, на якому знаходиться кафедра кінематографії. Поліція почала розслідування з приводу інциденту.

Ідеею дипломної роботи Езгюна було зняти порнографічний фільм, а потім "викрити" постановочні сексуальні сцени в ньому, наголосивши на їх ненатуральності.

Викладачі, які курирували роботу, схвалили її чорновий варіант, однак попросили внести в диплом більше інтелектуальної складової. Студент, по всій видимості, із завданням не впорався, так як фінальний варіант диплома був забракований кафедрою.

На цьому інцидент міг би бути вичерпаним, однак Езгюн розповів про свій проект журналісту місцевої газети, публікація в якій і викликала скандал.

Батьки учнів закладу зажадали розібратися, що відбувається в університеті. У результаті автор фільму і його напарниця, колишня студентка Bilgi, змушені були сховатися, щоб уникнути арешту.

Приватний університет Istanbul Bilgi University має репутацію ліберального навчального закладу. Він став одним з перших, де студенткам було дозволено не закривати обличчя всупереч мусульманської традиції.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/fakultet-tureckogo-universitetu-rozignali-cherez-pornografichnu-diplomnu-robotu.html

Случайные улицы

ул. Сосновая ул. Кобзарская пр. Воссоединения ул. Кошица ул. Галицкая ул. Грозненская ул. Батумская ул. Толстого Льва ул. Бакинская ул. Сретенская ул. Мироновская ул. Новомичуринская ул. Печенежская ул. Российская ул. Златопольская пр. Правды ул. Радищева ул. Малинская ул. Юности ул. Калачевская пер. Госпитальный ул. Эрнста ул. Скоропадского Павла пр. Маяковского Владимира ул. Букиной Раисы
Нас находят по поисковым запросам