Главная > Новости > У Грузії народилося теля з двома головами, 4 очима і 3 вухами

У Грузії народилося теля з двома головами, 4 очима і 3 вухами

Категория: Безумное и интересное

На заході Грузії корова народила теля з двома головами. Власниця тварини-мутанта зараз намагається виходити дивну істоту.

У селі Мартвілі в західній Грузії чотири дні тому народилося теля з двома головами, чотирма очима і трьома вухами.

Після пологів корова кинула теля. Власниці господарства доводитися виходжувати тварину самотужки, вона його годує молоком з пляшки з соскою.

"Ми спробуємо виходити теля, але не впевнені, що це вийде", - сказала жінка.

Подивитися на аномальну тварину до Мартвілі з'їжджаються з усього району, і навіть з інших областей країни.

Як розповів заступник директора Тбіліського зоопарку, зоолог Гурам Циклаурі, подібні аномалії зустрічаються не так вже й часто, але їх можна приймати, як належне.

"Якби двоголові телята, поросята чи ягнята народжувалися, принаймні, п'ять разів на рік, то це могло б стати приводом для занепокоєння. Але періодичні факти подібних аномалій цілком прийнятні. Мартвілі - не Чорнобиль, тут немає "небезпечних" у плані екології підприємств, а народження двоголового теля не треба вважати трагедією. Питання тільки в тому - виживе ця тварина теля чи загине", - зауважив науковець.

Нагадаємо, це не перший випадок народження теля-мутанта. Так, у Китаї раніше народилося теля з 6 ногами і 2 хвостами, причому пара додаткових ніг була розміщена... на спині у тварини.

А у Грузії минулого року була зафіксована інша аномалія - в Ахметському районі кішка народила щеня. Про матір нагадують лише його вуха і хвіст, інші частини тіла схожі на собачі.

Власник кішки звернувся до зоологів, однак вони не змогли назвати причини подібного явища. Вчені висунули гіпотези про вплив радіації та можливість статевого контакту кішки з собакою.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/u-gruziyi-narodilosya-telya-z-dvoma-golovami-4-ochima-i-3-vuhami.html

Случайные улицы

ул. Дегтярная ул. Соловцова Николая ул. Батуринская пл. Героев Бреста ул. Золотоношская ул. Народного Ополчения пл. Голосеевская пер. Балтийский ул. Артема ул. Кирилло-Мефодиевская пл. Харьковская ул. 4-линия ул. Закревского Николая ул. Сурикова ул. Витрука Генерала ул. Киквидзе ул. Богатырская ул. Землянская бульв. Верховного Совета ул. Грекова Академика ул. Зоологическая ул. Олейника Степана ул. Фадеева ул. Шимановского Виталия ул. Глазунова
Нас находят по поисковым запросам