Главная > Новости > Порошенко розповів про "фантастичні" і "блискучі" підсумки Януковича

Порошенко розповів про "фантастичні" і "блискучі" підсумки Януковича

Категория: Политика

Петро Порошенко закликав не піарити наміри, а піарити результати. Він похвалив президента за візит до Китаю та угоди по ЧФ Росії.

Глава ради Нацбанку, екс-глава МЗС Петро Порошенко прокоментував успіхи і невдачі української зовнішньої політики, відзначивши важливість деяких угод, підписаних в 2010 році.

"Я переконаний, що базові угоди щодо ЧФ РФ - це мистецтво компромісу. Я не можу сказати, що я щасливий через те, що перебування флоту буде настільки тривалим. Я впевнений, що можливі були й інші домовленості, інші терміни. Але продовження терміну було необоротно", - підкреслив Порошенко, пише ЛігаБізнесІнформ.

Також він високо оцінив відновлення відносин між Україною і Китаєм.

"Підсумок візиту президента (Віктора Януковича) в Китай - фантастичний. Відновлення діалогу з залученням економіки, яка найбільш стрімко розвивається у світі, в якості інвестора в Україну - це блискуче", - зазначив Порошенко.

Разом з тим Порошенко закликав оцінювати всіх за конкретними справами.

"Оцінювати ми повинні за кількістю інвестицій, які прийшли, за кількістю проектів, які запрацювали. Я завжди кажу: давайте перестанемо піарити наміри. Давайте піарити результати. Тому що нікому нецікаво, що ви тільки збираєтеся зробити. Звітуйте про те, що ви вже зробили. Це буде дуже ефективно і переконливо ", - підкреслив політик.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/poroshenko-rozpoviv-pro-fantastichni-i-bliskuchi-pidsumki-yanukovicha.html

Случайные улицы

ул. Красногвардейская ул. Константина Арефьева ул. Цитадельная ул. Качуры Якова ул. Малышко Андрея пл. Героев Великой Отечественной Войны ул. Сретенская ул. 3-я линия ул. Рыльского Максима ул. Макаренко ул. Бубнова Андрея ул. Туполева Академика ул. Грабовского Павла ул. Планетная ул. Черновола Вячеслава ул. Ярославская ул. Верхний Вал ул. Сивашская спуск Боричев спуск ул. Кустанайская ул. Жолудева ул. Циолковского бульв. Тараса Шевченко ул. Саксаганского пер. Кияновский
Нас находят по поисковым запросам