Главная > Новости > Іранську правозахисницю висікуть батогами і посадять за "війну проти Бога"

Іранську правозахисницю висікуть батогами і посадять за "війну проти Бога"

Категория: Безумное и интересное

26-річну іранську журналістку та правозахисницю засудили до чотирьох років позбавлення волі і 74 ударів батогом.

Апеляційний суд у Тегерані засудив іранську журналістку і правозахисницю Шиву Назар Ахарі до чотирьох років позбавлення волі і 74 ударів батогом. 26-річна активістка визнана винною у "війні проти Бога".

У вересні минулого року Ахарі була засуджена за цим же обвинуваченням, а також за статтею про участь у змові проти влади і засуджена до шести років тюремного ув'язнення.

Проте 8 січня апеляційний суд зняв одне з обвинувачень і пом'якшив міру покарання, скоротивши термін позбавлення волі до чотирьох років.

Шива Назар Ахарі відкидає всі звинувачення, висунуті проти неї. У червні 2009 року вона була заарештована під час масових затримань учасників протестів проти спірного переобрання президента Ірану Махмуда Ахмадінежада.

Правозахисницю відпустили на свободу під заставу, але в грудні 2009 року знову заарештували, цього разу - за спробу участі у жалобній церемонії в пам'ять про політика-реформатора аятолу Хоссейна Алі Монтазері. Іранська опозиція скористалася цією церемонією для проведення нової масової демонстрації протесту.

Источник: http://tsn.ua/svit/iransku-pravozahisnicyu-visikut-batogami-i-posadyat-za-viynu-proti-boga.html

Случайные улицы

ул. Платоновская ул. Кирпоноса ул. Малиновского Маршала пер. Козловского Ивана ул. Кричевского Федора ул. Тростянецкая ул. Станиславского ул. Каменяров ул. Драйзера Теодора пер. Михайловский ул. Тихая ул. Волынская ул. Чумака Василия ул. Теремковская ул. Глазунова ул. Блюхера Василия ул. Авиаконструктора Антонова ул. Лодыгина пл. Одесская ул. Кошица пр. Воссоединения ул. Житкова Бориса ул. Галана Ярослава ул. Ольжича ул. Мицкевича Адама
Нас находят по поисковым запросам