Главная > Новости > Замах на члена Конгресу США скоїв параноїк, який начитався Гітлера і Маркса

Замах на члена Конгресу США скоїв параноїк, який начитався Гітлера і Маркса

Категория: Мир

"Арізонський стрілець", який стріляв у Габріель Гіффордс і вбив шістьох людей, у своєму блозі називав себе "військовим рекрутом" і читав Гітлера та "Комуністичний маніфест".

Замах на члена Конгресу США Габріель Гіффордс скоїв 22-річний Джаред Лофнер, який своїми улюбленими книгами називав "Майн Кампф" Гітлера і "Комуністичний Маніфест" Маркса і Енгельса.

Американські журналісти називають вбивцю параноїком, складаючи психологічний портрет юнака за розрізненими фактами його біографії.

Так, сусіди та однокласники затриманого описують його як не агресивного, але й не доброзичливого юнака, який виявляв у школі певні симптоми психічної неврівноваженості.

"У старших класах він був хлопцем, який завжди мав власну думку і не дбав про сприйняття оточуючих", - розповів колишній однокласник вбивці Грант Ваєнс.

Інша випускниця школи Габріелла Карільо згадує, що Лофнер був високим худим підлітком, який добре грав у баскетбол і любив читати, а також займався у шкільному ансамблі, однак "на його обличчі ніколи не було усмішки".

Слідчі уважно вивчають акаунти Лофнера в соціальних мережах, а також відеозаписи, розміщені на сайті YouTube від імені Джареда Лі Лофнера. Наприклад, на своїй сторінці в мережі MySpace молодий чоловік нерідко розмірковував про безграмотність, що панує серед однолітків і мешканців його округу.

А в посланнях на YouTube "Арізонський стрілець" звинувачує уряд у "промивання мізків" і закликає відмовитися від валюти, "не забезпеченої золотом і сріблом". Себе він називав "військовим рекрутом".

Американські ЗМІ вбачають у масовому вбивстві в Арізоні суспільно-політичну основу, хоча чітко політичні погляди стрілка не зрозумілі. На думку спостерігачів, у злочині, який шокував усю Америку, міг відіграти свою роль напружений політичний клімат, в якому країна живе останнім часом, зокрема, несумісні погляди республіканців і демократів на корінні питання, що стоять перед США.

Лофнер підійшов до Габріель Гіффордс ззаду і вистрілив у голову під час її зустрічі з виборцями.

Потім нападник відкрив хаотичну стрілянину з напівавтоматичного пістолета. Шестеро людей, серед яких 9-річна дівчинка, загинули. 19 дістали поранення, серед них сама політик – Гіффордс вижила, але перебуває в лікарні у важкому стані. Конгресмен перенесла хірургічну операцію і була поміщена до відділення інтенсивної терапії.

Президент США Барак Обама заявив, що приголомшений інцидентом, і наказав главі ФБР Роберту Мюллеру особисто керувати розслідуванням.

Источник: http://tsn.ua/svit/zamah-na-chlena-kongresu-ssha-skoyiv-paranoyik-yakiy-nachitavsya-gitlera-i-marksa.html

Случайные улицы

бульв. Дружбв Народов ул. Якутская шоссе Харьковское ул. Батумская ул. Перемоги пер. Котовского ул. Василенко Николая ул. Яблочкова ул. Руденко Ларисы ул. Воровского пр. Королева Академика ул. Стальского Сулеймана ул. Шимановского Виталия ул. Блюхера Василия ул. Павлоградская ул. Куприна пер. Орловский ул. Дубинина Володи ул. Бабушкина ул. Уборевича Командарма ул. Симферопольская ул. Водогонная ул. Жулянская ул. Левадная ул. Лятошинского
Нас находят по поисковым запросам