Главная > Новости > США нарощуватимуть військову міць, щоб протистояти успіхам Китаю

США нарощуватимуть військову міць, щоб протистояти успіхам Китаю

Категория: Мир

Вашингтон боїться, що мілітаризація КНР може в кінці-кінців підірвати військовий потенціал США в Тихоокеанському регіоні.

США нарощуватимуть свій військовий потенціал у відповідь на зростаючу мілітаризацію Китаю, заявив глава Пентагону Роберт Гейтс дорогою до Пекіна, де він перебуватиме з офіційним візитом з 9 по 12 січня.

За словами Гейтс, посилення військової моці КНР може "в кінцевому рахунку підірвати військовий потенціал США в Тихоокеанському регіоні".

"Зі свого боку ми повинні реагувати вчасно і адекватно", - підкреслив шеф Пентагону.

Гейтс також визнав, що Китай досяг більшого прогресу в розробці винищувача п'ятого покоління з використанням технології "стелс", ніж припускали США. Він зізнався, що технологічні досягнення Пекіна (окрім винищувача-невидимки, це створення антикорабельної балістичної ракети) турбують Вашингтон.

Заявлена мета поїздки Гейтса - поліпшити зв'язки між оборонними відомствами двох країн. Але сам він не очікує "якого-небудь прориву" у військових відносинах з Китаєм.

У КНР Гейтс проведе зустрічі не тільки зі своїм колегою - генералом Лян Гуанлє, але і з головою КНР Ху Цзіньтао та іншими офіційними особами, у тому числі міністром закордонних справ Ян Цзечі.

Через 10 днів з держвізитом до США повинен прибути Ху Цзіньтао.

У серпні 2010року Вашингтон підрахував, що витрати КНР на оборону в 2009 році склали близько 150 млрд дол і вдвічі перевищили офіційні дані. При цьому самі Сполучені Штати витрачають на оборону більше 500 млрд дол щорічно.

Источник: http://tsn.ua/svit/ssha-naroschuvatimut-viyskovu-mic-schob-protistoyati-uspiham-kitayu.html

Случайные улицы

ул. Курская ул. Бережанская ул. Лисичанская ул. Полесская ул. Дубового Ивана ул. Волкова Космонавта ул. Госпитальная ул. Молочанская ул. Фанерная ул. Космическая ул. Полковая спуск Боричев спуск пер. Охтырский ул. Кочубеевская ул. Бойко Ивана ул. Попельнянская ул. Проводницкая ул. Изюмская ул. Бучмы Амвросия пл. Дружбы Народов ул. Баренбойма пер. Михайловский ул. Кустанайская ул. Кирпы Георгия ул. Эстонская
Нас находят по поисковым запросам
військовий потенціал сша.