Главная > Новости > У справі Лозінського під варту взято ще одного обвинуваченого

У справі Лозінського під варту взято ще одного обвинуваченого

Категория: Политика

10 січня продовжився розгляд справи екс-депутата Віктора Лозінського, обвинуваченого у вбивстві Валерія Олійника.

Дніпровський райсуд Києва, який розглядає справу Віктора Лозінського, виніс рішення про взяття під варту екс-прокурора Голованівського району Кіровоградської області Євгена Горбенка.

Як повідомляється, у понеділок, 10 січня продовжився розгляд справи екс-депутата Віктора Лозінського, обвинуваченого у вбивстві жителя села Грушки Голованівського району Кіровоградської області Валерія Олійника і в інших злочинах.

Разом з ним під судом знаходяться зазначений екс-прокурор Горбенко, начальник Голованівської міліції Михайло Ковальський і єгер Василь Перепелиця.

Горбенко, який назвав себе жертвою Олійника, заявив раніше суду клопотання на 148 аркушах. Він наполягав про запит в УМВС Херсонської області характеристики на загиблого Валерія Олійника, який свого часу служив в органах МВС, де нібито брав побори, до того ж він нібито неодноразово був учасником ДТП.

Також Горбенко просив суд встановити, чи вживав загиблий наркотики.

Як повідомляється, на попередніх засіданнях суду головний обвинувачений Лозинський вів себе досить вільно - в зал суду входив, тримаючи руки в кишенях, а під час засідання жував льодяники. Він одразу заявив про свою невинність і попросив відправити справу на додаткове розслідування.

Суд відмовився задовольнити клопотання адвоката Лозінського про звільнення його під підписку про невиїзд. Адвокати Лозінського перед судом переконували ЗМІ, що розслідування у справі про вбивство Олійника проведено з численними порушеннями і розсиплеться. Проте у ГПУ заявляють, що доказів вини Лозинського цілком достатньо.

Як повідомлялося, суд невдовзі повинен оголосити обвинувальний вирок Лозінському.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-spravi-lozinskogo-pid-vartu-vzyato-sche-odnogo-obvinuvachenogo.html

Случайные улицы

пл. Толстого Льва проезд Владимирский ул. Набережно-Луговая пр. Григоренко Петра ул. 1 Мая ул. Срибнокольская ул. Андреевская ул. Витянская ул. Подлесная ул. Теслярская ул. Шамрыло Тимофея ул. Ижаевича Ивана ул. Масловка ул. Водников ул. Жулянская ул. Сумская спуск Днепровский дорога Большая Кольцевая ул. Узинская ул. Ватутина ул. Большая Китаевская ул. Багговутовская ул. Столетова ул. Бакунина ул. Луначарского
Нас находят по поисковым запросам