Главная > Новости > В Одесі викрили групу лікарів, які торгували дітьми

В Одесі викрили групу лікарів, які торгували дітьми

Категория: Украина

Виявлено 9 епізодів передачі стороннім особам новонароджених дітей, покинутих матерями у пологових будинках. За це обвинувачені отримували хабарі в розмірі від 1500 до 4000 доларів.

Одеські пологові будинки безнаказано торгували новонародженими
Прокуратура Одеси направила до суду кримінальну справу про передачу стороннім особам новонароджених

Як з'ясувало слідство, в організовану злочинну групу входили посадові особи Одеської обласної дитячої клінічної лікарні, Комінтернівської центральної районної лікарні та Комінтернівської райдержадміністрації.

Зазначені особи притягнуті за ч.2 ст.368, ч.2 ст.364, ч.1 ст.366, ч.2 ст.169, ст.148 Кримінального кодексу України (одержання хабара, зловживання владою або службовим становищем, службове підроблення, незаконні дії щодо усиновлення/удочеріння, підміна дитини).

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, у ході досудового слідства виявлено 9 епізодів передачі стороннім особам новонароджених дітей, покинутих матерями у пологових будинках. За це обвинувачені отримували хабарі в розмірі від 1500 до 4000 доларів. Всього злочинною групою отримано понад 150 тис. грн.

Встановлено факти реєстрації в одеських РАЦСах незаконно усиновлених дітей. Усиновлення відбувалося за підробленими медичними довідками про народження в Комінтернівської ЦРЛ. Дані довідки видавалися разом з дитиною.

За даними слідства, така підроблена довідка допомогла жінці циганської національності в червні 2010 року зареєструвати хлопчика на своє прізвище й незаконно отримати на нього більше 10 тис. грн державної соціальної допомоги, що видається при народженні дитини.

Нагадаємо, влітку на Одещині було викрито злочинну групу, яка торгувала немовлятами. Протягом 2008-2010 років підозрювані незаконно позбавляли батьківських прав незаможних матерів.

Надалі арештовані вимагали й отримували кошти в особливо великих розмірах у вигляді хабара від третіх осіб за передачу їм цих дітей. Сума хабара становила від 3 до 10 тис. доларів за одну дитину.

Передача дітей здійснювалася шляхом складання фіктивних документів і довідок про стан здоров'я дитини, актів про смерть і передачу малят у притулки.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/v-odesi-vikrili-grupu-likariv-yaki-torguvali-ditmi.html

Случайные улицы

ул. Бажова ул. Тагильская ул. Панаса Мирного ул. Российская ул. Чаадаева Петра спуск Печерский ул. Панча Петра ул. Локомотивная ул. Сельская ул. Руденко Ларисы ул. Старосельская ул. Приозерная ул. Красикова Петра ул. Промышленная ул. Черногорская ул. Охотская ул. Балаклеевская ул. Перспективная ул. Краснопартизанская пл. Почтовая ул. Ягодная ул. Бердянская ул. Бортницкая пл. Севастопольская ул. Степанченко Василия
Нас находят по поисковым запросам
міняють дітей у пологових будинках ст. 148