Главная > Новости > МВС і СБУ неефективно витратили 80 мільйонів на Євро-2012

МВС і СБУ неефективно витратили 80 мільйонів на Євро-2012

Категория: Финансы

Протягом останніх трьох років МВС та СБУ виділено 80 млн. грн. державних коштів на забезпечення громадського порядку, гарантування безпеки до Євро-2012, проте очікуваних результатів не досягнуто.

МВС та СБУ неефективно використали кошти на підготовку до Євро-2012. Про це йдеться в заяві Рахункової палати.

"Протягом останніх трьох років МВС та СБУ виділено 80 млн. грн. державних коштів на забезпечення громадського порядку, гарантування безпеки та протидію терористичній діяльності під час проведення в Україні фінальної частини Євро-2012, проте очікуваних результатів не досягнуто", - зазначають у відомстві.

За даними Рахункової палати, правоохоронні органи загалом виконали лише четверту частину із запланованих ними заходів, причому переважна більшість з яких не потребувала фінансових витрат.

Основна причина неефективного використання коштів за Програмою Євро-2012 в частині забезпечення правопорядку і безпеки на період футбольних змагань - неповнота і несвоєчасність фінансування, а також недосконалість управлінських дій.

Незважаючи на те що видатки на заходи з підготовки та проведення Євро-2012, починаючи з 2009 р., визначені захищеними статтями держбюджету, передбачене джерело фінансування - надходження до Стабілізаційного фонду - не забезпечило своєчасності та повноти спрямування коштів, зазначають у відомстві.

"Внаслідок неефективних управлінських рішень силові відомства не зуміли привести показники галузевих програм у відповідність з показниками Програми Євро-2012, а заплановані заходи не відповідали реальним потребам та наявним фінансовим ресурсам", - йдеться в заяві.

Виділені з бюджету кошти здебільшого спрямовувалися не на виконання пріоритетних заходів з підготовки та проведення чемпіонату, а на забезпечення поточних потреб: капітальний ремонт відомчих споруд, закупівлю аудіо- відеотехніки, придбання автомобілів, паливно-мастильних матеріалів тощо, вказали у РП.

Таким чином, залишилася невиконаною переважна більшість заходів з підвищення рівня технічного оснащення та матеріально-технічного забезпечення підрозділів правоохоронних органів, які залучатимуться до забезпечення громадського порядку, безпеки та протидії терористичній діяльності під час підготовки і проведення чемпіонату.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/mvs-i-sbu-neefektivno-vitratili-80-milyoniv-na-yevro-2012.html

Случайные улицы

пл. Одесская наб. Днепровская ул. Лаболаторная бульв. Дарницкий спуск Богуславский ул. Житкова Бориса ул. Лобачевского ул. Гулака Николая ул. Вильямса Академика ул. Серповая пл. Михайловская ул. Доватора Генерала ул. Леси Украинки пер. Магнитогорский ул. Бахмачская ул. Приколейная ул. Шалетт Города ул. Ярославов Вал пер. Георгиевский ул. Новгородская ул. Шепелева Николая ул. Мичурина ул. Желябова ул. Маршака дорога Набережно-Печерская
Нас находят по поисковым запросам