Главная > Новости > На батьківщині Януковича пропонують зробити центр космосу

На батьківщині Януковича пропонують зробити центр космосу

Категория: Украина

Януковичу запропонували зробити у Єнакиєвому військовий ліцей імені космонавта Берегового та міжнародний музей "Український техноленд".

 Члени родини льотчика-космонавта СРСР Георгія Берегового просять президента Віктора Януковича створити в Єнакієвому військовий ліцей його імені та міжнародний музей "Український техноленд". Про це йдеться в листі родини до президента України.

Родичі покійного космонавта звернулися до президента з проханням підтримати дві ініціативи, які були озвучені під час однієї міжнародної науково-практичної конференції.

"Перша стосується створення під егідою Міжнародної асоціації академій наук у Єнакієвому на матеріальній базі вугільних шахт "Червоний Профінтерн" і "Юний Комунар" міжнародного політехнічного музею "Український техноленд", як єдиного наукового, освітнього і туристичного центру країн СНД, що покликаний показувати світові, завдяки чому і кому людство уперше вийшло в космос", - йдеться в листі.

Друга ініціатива— створення при Міноборони на базі частини неексплуатованих приміщень Єнакіївського металургійного технікуму, середньої школи №3 і міського аероклубу військово-патріотичного ліцею з авіаційним ухилом імені Г.Т.Берегового для старшокласників (за прикладом суворівських і кадетських училищ).

Як відомо, Георгій Береговий є "названим батьком" Януковича - у 1978 року він допоміг реабілітуватися двічі засудженому майбутньому президенту України.

У 1972—1987 роках Береговий був начальником Центру підготовки космонавтів.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/na-batkivschini-yanukovicha-proponuyut-zrobiti-centr-kosmosu.html

Случайные улицы

ул. Казанская ул. Мишуги Александра ул. Гончарная ул. Верхний Вал ул. Заломова Петра ул. Газовая пл. Конституции ул. Сосниных Семьи пл. Кривоноса Петра пл. Печерская ул. Медицинская ул. Тешебаева ул. Карпатская ул. Нижнеюрковская ул. Метрологическая ул. Гостомельская ул. Феодосийская ул. Новоукраинская аллея Пейзажная ул. Гончара Олеся ул. Старая Поляна ул. Панфиловцев ул. Туровская ул. Тепличная пер. Бакинский
Нас находят по поисковым запросам