Главная > Новости > БЮТ забажав звіту силовиків у Раді

БЮТ забажав звіту силовиків у Раді

Категория: Политика

У БЮТ наголосили, що "проблеми опозиції, які існували у минулому році, помножилися у 2011-му". Зокрема, мова йдеться про перебування у СІЗО низки політиків.

 Фракція БЮТ вимагає заслухати у Раді керівництво Генпрокуратури, міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова та уповноваженого з прав людини Ніну Карпачову. З таким проханням лідер фракції Іван Кириленко звернувся до колег під час погоджувальної ради у понеділок, 10 січня.

Кириленко наголосив, що "проблеми опозиції, які існували у минулому році, перенеслися і помножилися у 2011-му". Зокрема, мова йдеться про перебування у СІЗО низки опозиційних політиків.

"Ми просимо завтра (11 січня – ред.) підтримати нас щодо заслуховування керівництва Генпрокуратури, а також уповноваженого з прав людини зі спеціальною доповіддю (щорічна доповідь Карпачової запланована на п’ятницю)", - сказав Кириленко.

Також, за його словами, БЮТ наполягає на заслуховуванні міністра внутрішніх справ Анатолія Могильова у п’ятницю, 14 січня, у рамках години запитань до уряду.

"2011 рік повинен стати роком злагоди, порозуміння і стабілізації. Не можна починати його з репресій", - сказав Кириленко.

Він зазначив, що БЮТ не зможе працювати в залі, якщо ці питання не вирішуватимуться. Фракція, за його словами, буде змушена покинути залу.

У відповідь на це спікер Володимир Литвин сказав, що у понеділок звернеться до ГПУ щодо надання письмової інформації з цього приводу, після чого парламент має визначитися щодо заслуховування інформації в залі. Він також попросив депутатів зареєструвати відповідний проект постанови.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/byut-zabazhav-zvitu-silovikiv-u-radi.html

Случайные улицы

бульв. Тараса Шевченко ул. Рахманинова ул. Баррикадная пр. 40-летия Октября пер. Котовского ул. Серафимовича ул. Дежнева пер. Лобачевского ул. Улитина Ивана ул. Руданского Степана ул. Шалетт Города пл. Франко Ивана ул. Гринченко Николая ул. Сапернр-Слободская ул. Комсомольская ул. Ковпака ул. Газопроводная ул. Смелянская ул. Канальная ул. Юнкерова Николая ул. Герцена ул. Ужгородская ул. Ереванская ул. Донская ул. Феодосийская
Нас находят по поисковым запросам