Главная > Новости > Азаров пообіцяв, що довгих свят більше не буде

Азаров пообіцяв, що довгих свят більше не буде

Категория: Политика

Азаров зазначив, що поки ми не будемо працювати інтенсивно, надії на манну небесну залишаться абсолютно невиправданими.

Микола Азаров
 Прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що 2011 рік буде складним, народу слід працювати інтенсивно, тому уряд прийняв рішення не влаштовувати довгих свят.

Він зазначив, що уряд робить це не вперше, зокрема, на травневі свята теж не влаштовувалися довгі канікули.

"Настав час народу говорити правду. А правда полягає ось у чому - що поки ми не будемо працювати інтенсивно, енергійно, поки кожен не займеться поліпшенням свого особистого життя, а разом з тим, і життя всієї країни, всієї держави, надії на манну небесну залишаться абсолютно невиправданими", - заявив Азаров.

Прем'єр підкреслив, що треба ставити конкретні завдання і реалізовувати їх.

"Ми завжди говоримо, що на Заході живуть краще, ніж у нас. Давайте подивимося, чи все те, що є у нас, погано, а що є на Заході, добре. У зв'язку з цим рішення уряду про те, щоб не влаштовувати таких загулів, причому для всієї країни, причому на початку року, коли дуже важливо як то кажуть "закрутити" рік, налаштувати рік на нормальну роботу, в цих умовах мені здається, це рішення - невеликий крок, але символічний і дуже важливий ", - заявив прем'єр в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

Він зауважив також, що 2011 рік буде важким, проте треба налаштуватися на роботу, на результат, на великі творчі цілі.

"Але якщо ми налаштуємося на роботу, на результат, на великі творчі цілі, то він буде успішний. І це дуже важливо", - сказав Азаров.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр гарантував, що 2011 рік буде економічно і фінансово кращим, ніж попередній.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/azarov-poobicyav-scho-dovgih-svyat-bilshe-ne-bude.html

Случайные улицы

ул. Десятинная ул. Серкова Академика ул. Бакунина ул. Ветряные горы ул. Ватутина ул. Аэродромная ул. Писаржевского Академика ул. Шалетт Города ул. Нижнеключевая ул. Коммунистическая ул. Российская ул. Пшеничная ул. Пражская ул. Менделеева ул. Исаакяна ул. Челябинская ул. Бердичевская ул. Заболотного Академика ул. Потехина Полковника ул. Перовской Софьи бульв. Дружбв Народов пл. Тульская ул. Марганецкая ул. Дубенская ул. Пожарского
Нас находят по поисковым запросам