Главная > Новости > На Полтавщині чоловік зґвалтував 10-річного хлопчика, бо "щось стукнуло в голову"

На Полтавщині чоловік зґвалтував 10-річного хлопчика, бо "щось стукнуло в голову"

Категория: Происшествия и криминал

Молодик, який користувався успіхом у дівчат, зґвалтував малого сина сусідки, не встигнувши витверезіти після новорічного застілля.

У Кременчуці 22-річний чоловік першого січня зґвалтував 10-річного хлопчика – сина сусідки. Свій вчинок ґвалтівник пояснив тим, що після зустрічі Нового року остаточно не протверезів і йому "щось стукнуло в голову".

Чоловік зустрівся з хлопчиком близько 15:00 в клубі гральних автоматів. Хлопчик молодика, тому довірився йому і легко пішов на контакт. Пообіцявши малому показати схованку з грішми, Віталій відвів його в посадку, розташовану неподалік від клубу. У безлюдному місці він накинув хлопчикові на шию шнурок від його кросівка і, під загрозою застосування фізичної сили, зґвалтував.

Потім молодик відпустив свою жертву, залякавши настільки, що дитина побоялася щось розповісти вдома.

Про зґвалтування здогадалася матір хлопчика. Спочатку вона побачила, що дитина пригнічена, а коли оглядала одяг, знайшла сліди сперми ґвалтівника.

В даний час педофіл перебуває в ізоляторі тимчасового утримання. Проти нього порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 153 Кримінального кодексу України (задоволення статевої пристрасті неприродним способом із застосуванням фізичного насильства, вчинене щодо малолітнього). Санкція статті передбачає покарання від 10 до 15 років позбавлення волі.

Нагадаємо, що у Нідерландах нещодавно затримали працівника дошкільного закладу, який зґвалтував 50 дітей. Злочини він знімав на відео і поширював порнографію в інших країнах. Найстаршим із зґвалтованих діток було не більше чотирьох років. Педофіл, крім роботи в яслах, працював нянею, яку викликають додому. Батьки його жертв багато років довіряли ґвалтівникові.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/na-poltavschini-cholovik-zgvaltuvav-10-richnogo-hlopchika-bo-schos-stuknulo-v-golovu.html

Случайные улицы

ул. Костельная пер. Бонч-Бруевича пер. Охотский ул. Добрынинская ул. Трутенко Онуфрия ул. Кирова ул. Витянская ул. Серафимовича ул. Шмадта Отто ул. Артема ул. Лютнева ул. Серова Валентина ул. Фастовская ул. Вильнюсская ул. Руднева ул. Геофизиков ул. Уборевича Командарма ул. Павловская ул. Дубровицкая ул. Арсенальная бульв. Дарницкий ул. Зеленогорская ул. Калачевская ул. Заводская ул. Никольско-Слободская
Нас находят по поисковым запросам