Главная > Новости > Восьмеро чоловіків 100 годин ґвалтували десятьох розумово відсталих жінок у підгузках

Восьмеро чоловіків 100 годин ґвалтували десятьох розумово відсталих жінок у підгузках

Категория: Происшествия и криминал

Група збоченців 100 годин ґвалтувала перед камерою жінок-інвалідів, які навіть не розуміли, що відбувається.

У Лос-Анджелесі банда сексуальних збоченців зґвалтувала десятьох жінок-інвалідів і зняла свої "досягнення" на відеокамеру.

100-годинний відеозапис сексуальних утіх збоченців передав у поліцію анонім.

Відомо, що один із ґвалтівників страждає паралічем ніг, а деякі з жертв банди - розумово неповноцінні, не здатні відповідати за свою поведінку жінки, які носять підгузки.
Правоохоронцям вдалося ідентифікувати особи двох з вісьмох злочинців. Один з них, на ім'я Берт Хікс, був співробітником лос-анджелеської лікарні для розумово відсталих. Він перебуває у федеральній в'язниці Техачапі за звинуваченням у вчиненні тяжкого злочину на сексуальному ґрунті і двох випадках фізичного насильства.
Ім'я другого злочинця поки не оприлюднено - як і кадри зґвалтування жінок-інвалідів, здатних шокувати публіку.

Нагадаємо, нещодавно у місті Шадрінське Курганської області (РФ) міліція затримала чоловіка, якого звинувачують у зґвалтуванні власної матері, інваліда I групи.

48-річний син потерпілої і його 33-річний приятель перед зґвалтуванням розпивали алкогольні напої. Раптом їм прийшла в голову ідея зґвалтувати 69-річну господарку.

Як повідомляється, жінка була абсолютно безпорадна і не могла чинити опір.

Міліцію на місце події викликали сусіди, до яких долинали крики про допомогу. Збоченців затримали на місці злочину.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/vosmero-cholovikiv-100-godin-gvaltuvali-desyatoh-rozumovo-vidstalih-zhinok-u-pidguzkah.html

Случайные улицы

ул. Бориславская ул. Энгельса ул. Пуховская ул. Свердлова ул. Малая Житомирская ул. Узинская ул. Курнатовского ул. Берестецкая ул. Корабельная ул. Бабушкина ул. Промышленная ул. Мурашко Николая ул. Блакитного ул. Мира ул. Красногвардейская ул. Гвардейская пр. Минский ул. Покровская шоссе Надднепрянское шоссе Гостомельское ул. Кирова пл. Ботаническая пер. Святошинский ул. Еленовская ул. Бердянская
Нас находят по поисковым запросам