Главная > Новости > Молодий коханець кастрував борця за права геїв і убив його ноутбуком

Молодий коханець кастрував борця за права геїв і убив його ноутбуком

Категория: Происшествия и криминал

У готелі в Нью-Йорку кастрували і вбили відомого португальського журналіста, 65-річного борця за права гомосексуалістів.

У нью-йоркському готелі Inter Continental на Манхеттені було знайдено скривавлене тіло відомого португальського журналіста, 65-річного Карлоса Кастро.

Відомого борця за права секс-меншин кастрували осколком пляшки і забили до смерті. Знаряддям убивства став ноутбук.

Усі підозри в скоєнні злочину впали на 20-річного бой-френда Кастро, модель Ренато Сеабра. Слідство встановило, що юнак на ґрунті ревнощів кастрував, а потім убив свого коханця, з яким приїхав до Нью-Йорку святкувати Новий рік та відвідати одну з бродвейських постановок.

Сеабра намагався втекти, але через кілька годин після вбивства був затриманий поліцією. У припадку афекту він порізав собі вени і зараз перебуває у психіатричній лікарні.

З'ясувалося також, що незадовго до поїздки в Нью-Йорк Сеабра стверджував, що він вступив в інтимний зв'язок з Кастро виключно з корисливих мотивів, сподіваючись, що той допоможе йому зробити кар'єру на телебаченні. На думку правоохоронців, посварилися коханці через те, що журналіст відмовився повести Сеабра на "шопінг" і зробити йому дорогі подарунки.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/molodiy-kohanec-kastruvav-borcya-za-prava-geyiv-i-ubiv-yogo-noutbukom.html

Случайные улицы

ул. Полянская ул. Героев Войны ул. Саксаганского ул. Подвысоцкого Профессора ул. Шутова Полковника ул. Локомотивная пер. Куреневский ул. Казанская ул. Верхнегорская ул. Туполева Академика пл. Житнеторжская ул. Мишуги Александра пер. Путивльский ул. Панфиловцев ул. Навашина Академика ул. Лисичанская пл. Соломенская ул. Островная ул. Филатова Академика ул. Садовского Николая ул. Менделеева пер. Лермонтова 1-й ул. Богатырская ул. Бердянская ул. Лесорубная
Нас находят по поисковым запросам