Главная > Новости > Уряд пообіцяв, що кредити для економіки подешевшають

Уряд пообіцяв, що кредити для економіки подешевшають

Категория: Финансы

Голова уряду Азаров заявив, що Кабмін зацікавлений в тому, щоб знизити кредитні ставки за кредитами промисловості

У 2011 році з урахуванням однозначної цифри інфляції в 2010 році кредитні ставки можуть знизитися до 11-12% річних. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров.

"Ми зацікавлені в тому, щоб знизити кредитні ставки за кредитами промисловості. Природно, вони не можуть бути нижче за інфляцію, і тому-то зниження інфляції до рівня 9% дозволяє нам розраховувати на те, що ставки в 2011 році по кредитах ... вони знизяться десь до 11-12% ", - сказав Азаров.

Нагадаємо, за 2010 рік базова інфляція досягла 7,9%.

Базова інфляція у грудні 2010 року сповільнилася до 0,6% у порівнянні з 0,7% у листопаді, 0,9% - у жовтні і 1,5% - у вересні.

У 2011 році уряд прогнозує уповільнення інфляції до 8,9%.

Источник: http://tsn.ua/groshi/uryad-poobicyav-scho-krediti-dlya-ekonomiki-podeshevshayut.html

Случайные улицы

ул. Солнечная ул. Красногвардейская бульв. Чоколовский бульв. Дарницкий ул. Смольная ул. Завальная бульв. Верховного Совета ул. Сельская ул. Шолуденко ул. Закревского Николая ул. Осокорская пер. Верхний ул. Панаса Мирного спуск Врубелевский ул. Живописная пр. Лесной ул. Кирилло-Мефодиевская ул. Новгородская ул. Криничная ул. Никольско-Слободская ул. Вершигоры Петра ул. Коцюбинского ул. Постовая пер. Моторный шоссе Чапаевское
Нас находят по поисковым запросам