Главная > Новости > Світ стоїть на порозі глобальної торгової війни

Світ стоїть на порозі глобальної торгової війни

Категория: Финансы

За словами міністра фінансів Бразилії, країна готує заходи проти зміцнення національної валюти, а також підніме на саміті G-20 питання про маніпуляції обмінними курсами валют.

Світ стоїть на порозі повномасштабної торгової війни, причиною якої може стати, зокрема, маніпулювання курсом валют таких країн, як Китай і Сполучені Штати.

Таку заяву зробив міністр фінансів Бразилії Гвідо Мантега.

За словами міністра, Бразилія готує ряд заходів проти подальшого зміцнення національної валюти, а також підніме на саміті G-20 питання про маніпуляції обмінними курсами валют.

Нагадаємо, за останні два роки курс бразильського реала зміцнився відносно долара на 40%.

Раніше директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Домінік Стросс-Кан заявляв, що побоюється вступу світової економіки у фазу міжнародних "валютних війн". "Очевидно, що у світі починає поширюватися думка про те, що валюти можна використовувати як політичну зброю. Якщо ця ідея буде втілена в життя, вона створить дуже серйозну загрозу економічному відновленню", - повідомив Стросс-Кан.

Источник: http://tsn.ua/groshi/svit-stoyit-na-porozi-globalnoyi-torgovoyi-viyni.html

Случайные улицы

пр. Науки бульв. Лепсе Ивана ул. Крушельницкой Соломии ул. Космодемьянской ул. Верхняя пер. Стратегический ул. Закревского Николая ул. Предславинская ул. Грабовского Павла ул. Тарасовская ул. Мицкевича Адама пер. Чеховский ул. Костельная ул. Маршака ул. Снайперская ул. Пироговского Александра ул. Паньковская пер. Машиностроительный ул. Госпитальная ул. Криворожская ул. Качуры Якова ул. Юности ул. Лысогорская ул. Запорожца Петра ул. 4-линия
Нас находят по поисковым запросам
на порозі глобальної