Главная > Новости > Створено першу вакцину від наркозалежності

Створено першу вакцину від наркозалежності

Категория: Наука и IT

Ученим вдалося лише одним щепленням викликати в піддослідних мишей тривалий імунітет проти кокаїну.

Американські вчені під керівництвом доктора Рональда Кристалла з Медичного коледжу Вейлл Корнелл, розробили вакцину, яка може допомогти наркоманам впоратися з небезпечною залежністю.

Дослідникам вдалося викликати в піддослідних мишей тривалий імунітет проти кокаїну, завдяки всього одному щепленню. Вакцина містить в собі звичайний вірус застуди і частинку, схожу на кокаїн.

Секрет ефективності криється в тому, що вакцина провокує імунну відповідь в організмі, відразу реагуючи на молекули кокаїну ще до того, як наркотик досягає мозку. Це допомагає запобігти виникненню гіперактивності.

Так, антитіла поглинають частки кокаїну, і організм буквально сприймає кокаїн, як шкідливий вірус, який вторгся в тіло. Даний ефект діє, щонайменше, тринадцять тижнів. Це перша вакцина подібного роду, що не вимагає частого введення.

Експеримент з лабораторними тваринами показав результативність даного підходу. Примітно: антитіла чудово справлялися з кокаїном навіть у пробірці.

Що стосується впливу вакцини на поведінку тварин, то гризуни, які одержували вакцину до прийому кокаїну, демонстрували гіперактивність менше у порівнянні з не вакцинованими мишами. Ефект зберігався навіть при великій дозі кокаїну.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/stvoreno-pershu-vakcinu-vid-narkozalezhnosti.html

Случайные улицы

пер. Радищева ул. Нововокзальная пер. Охтырский ул. Головко Андрея ул. Коллекторная ул. Гамарника ул. Медицинская пер. Георгиевский ул. Вышгородская ул. Красногвардейская ул. Каунасская ул. Тополевая бульв. Приймаченко Марии ул. Кравченко Николая пер. Ульянова Владимира ул. Красная ул. Томашпольская ул. Янгеля Академика ул. Краснопартизанская ул. Миропольская ул. Светлая ул. Вереснева ул. Полянская ул. Кондратюка Юрия ул. Полевая
Нас находят по поисковым запросам