Главная > Новости > Землян закликали готуватися до прийому 100 видів інопланетян

Землян закликали готуватися до прийому 100 видів інопланетян

Категория: Безумное и интересное

Британські вчені стверджують, що багато інопланетян - різноманітних форм, барв та розмірів - завітають скоро в гості до нас з вами. Тому ми повинні підготуватися.

Світова спільнота повинна готуватися до швидкої зустрічі з позаземними цивілізаціями, говориться в заяві британської Королівської академії наук за підсумками дослідження, присвяченого питанням існування життя у Всесвіті.

"Виходячи зі знаменитої формули Дрейка, відповідно до якої можна визначити кількість цивілізацій в галактиці і вступити з ними в контакт, ми можемо стверджувати, що в кожний окремий момент існує від 10 до 100 позаземних цивілізацій, - заявив один з авторів доповіді професор шотландського Університету Сент- Ендрю Мартін Домінік. - Це найбільш консервативна оцінка, насправді - інтелектуальних форм життя значно більше".

Формула була розроблена Френком Дональдом Дрейком - професором астрономії та астрофізики каліфорнійського університету Santa Cruz в 1960 році.

Зараз британські академіки пропонують створити в структурах ООН спеціальне агентство, яке буде займатися питаннями, що стосуються очікуваної зустрічі з позаземними цивілізаціями, а професор Домінік також закликав не боятися інопланетян, так як "альтернативні світи не несуть у собі небезпеку, яка так барвисто описується у фантастичній літературі".

Нагадаємо, що відомий британський астрофізик Стівен Хокінг вважає, що інопланетяни існують, але людям з ними краще не зустрічатися, бо вони просто використають Землю і землян як ресурс.

У цього вченого також існує припущення, що більша частина мешканців Всесвіту, швидше за все, подібна до мікробів.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/zemlyan-zaklikali-gotuvatisya-do-priyomu-100-vidiv-inoplanetyan.html

Случайные улицы

ул. Фадеева ул. Жмеринская ул. Шимановского Виталия ул. Азербайджанская пер. Щусева ул. Кайсарова ул. Курская ул. Осенняя ул. Кадетский Гай ул. Комбайнеров ул. Есеника Сергея ул. Керченская ул. Туманяна Ованеса ул. Витянская ул. Приречная пер. Черниговский ул. Попудренко пер. Радищева ул. Тихорецкая ул. Кривоноса Максима ул. Желябова ул. Новомичуринская ул. Менделеева ул. Плеханова пл. Минская
Нас находят по поисковым запросам