Главная > Новости > LG представила прототип 3D-смартфона

LG представила прототип 3D-смартфона

Категория: Наука и IT

На виставці CES 2011, яка триває в США, компанія LG представила прототип 3D-смартфона, на якому об'ємну картинку можна бачити без спеціальних окулярів.

Компанія LG показала на виставці електроніки CES 2011, яка триває в США, робочий прототип смартфона з 4,3" 3D-екраном. Для перегляду об'ємної картинки не потрібно одягати окуляри. Експертам вдалося покрутити смартфон у руках і відзвітувати фото-і відеорепортажем.

Як зазначають експерти, якість 3D не сподобалась. За їх словами, іноді об'ємна картинка сприймалася як два окремих кадри. Однак не варто забувати, що LG привезла прототип. Фінальна версія може бути випущена без цих проблем.

Судячи з піктограм сенсорних кнопок під екраном, смартфон працює на Android. Експерти припускають, що в цього смартофна процесор1 ГГц двоядерний NVIDIA Tegra 2 - тому що він досить потужний, щоб без проблем крутити 1080p відео, з виводом 3D-картинки складнощів у нього виникнути не повинно.


Нагадаємо, у Лас-Вегасі 6 січня відкрилася найбільша у світі виставка споживчої електроніки Consumer Electronic Show (CES) 2011.

Виставка триватиме чотири дні і завершиться 9 січня. У заході беруть участь більше 2500 компаній, серед яких такі гранди електроніки і побутової техніки, як Sony, Samsung, Toshiba, LG, Microsoft, Google, Lenovo, Motorola, Acer, Intel.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/lg-predstavila-prototip-3d-smartfona.html

Случайные улицы

ул. Владимирская пер. Фанерный ул. Гаршина ул. Керченская пер. Шевченко Тараса ул. Радиальная ул. Панельная бульв. Высоцкого Владимира ул. Скоропадского Павла ул. Котельникова Михаила ул. Бобринецкая пр. Свободы ул. Новополевая ул. Пимоненко Николая ул. 4-линия ул. Тимошенко Маршала ул. Дубинина Володи ул. Баренбойма ул. Борисоглебская пл. Фрунзе пер. Попова ул. Макеевская ул. Азербайджанская ул. Тираспольская ул. Землянская
Нас находят по поисковым запросам