Главная > Новости > Наступного року люди їздитимуть на мотоциклах-трансформерах

Наступного року люди їздитимуть на мотоциклах-трансформерах

Категория: Наука и IT

Основна ідея мотоцикла-трансформера Uno III, який працює на електриці полягає в тому, що на невеликих швидкостях він володіє характеристиками одноколісного електричного велосипеда.

Інженери BPG Motors розробили мотоцикл-трансформер Uno III, який працює на електриці. Вже в наступному році трансформер Uno III надійде у вільний продаж, прогнозує Бенджамін Гулак, керівник BPG Motors. Орієнтовна вартість і технічні характеристики новинки поки не повідомляються.

На створення такого засобу інженерів надихнули переповнені вулиці мегаполісів.

Основна ідея такого транспортного засобу полягає в тому, що на невеликих швидкостях Uno III володіє характеристиками одноколісного електричного велосипеда. Відповідно менше проблем з паркуванням, він легко стає в ліфт, мотоцикл можна перевозити в громадському транспорті.

З іншого боку Uno III можна легко перетворити на двоколісний мотоцикл, причому прямо під час руху. Розкладений варіант здатний розганятися до 60 км/год і запасом ходу приблизно 50 кілометрів.

Розробники впевнені, що для мешканців перенаселених мегаполісів такий універсальний транспортний засіб стане справжнім порятунком.

Источник: http://tsn.ua/nauka_it/nastupnogo-roku-lyudi-zmozhut-yizditi-na-motociklah-transformerah.html

Случайные улицы

ул. Верхний Вал пер. Электриков ул. Щорса ул. Толбухина ул. Черняховского ул. Металлистов ул. Стельмаха Михаила ул. Западынская ул. Сортировочная ул. Волховская бульв. Приймаченко Марии пер. Богунский ул. Большая Житомирская ул. Томашпольская ул. Заднепровского Михаила ул. Санаторная ул. Онискевича Григория ул. Стадионная ул. Тропинина ул. Брестская ул. Тимошенко Маршала ул. Батумская ул. Богомольца Академика ул. Нововокзальная пер. Минский
Нас находят по поисковым запросам