Главная > Новости > Кохання без взаємності скоро стане виліковним

Кохання без взаємності скоро стане виліковним

Категория: Безумное и интересное

Вчені знайшли ідеальне співвідношення органічних сполук при нерозділених почуттях і стверджують, що скоро зможуть лікувати таке нещасливе кохання.

В Ізраїлі вчені стверджують, що скоро зможуть лікувати від кохання без взаємності. На думку ізраїльських дослідників, у закоханих людей обох статей одночасно і у великій кількості виділяються поліпептидні хімічні сполуки, що діють як наркотики, і андрогени, що регулюють процеси збудження. А при нерозділених почуття кількість ендорфінів набагато більша, ніж тестостерону.

Причому перевага може досягати кілька сотень одиниць. Це свідчить на користь того, що заняття сексом не є пріоритетним чинником, що визначає справжнє кохання. Головним компонентом стану закоханості є нейрохімічні речовини, які регулюють розумові процеси.

Вчені стверджують, дане відкриття в майбутньому допоможе створити ліки від нерозділеного кохання.

Ну, а для тим, кому вже відповіли взаємністю, варто звернути увагу на дослідження американських вчених. Вони з'ясували, що передбачити долю романтичних відносин можна за допомогою аналізу лексикону одного з партнерів. Тепер дослідники можуть вирахувати, чи буде любов "вічною", за допомогою тесту на словесні асоціації.

І, насамкінець, варто звернути увагу на дослідження команди британських психологів. Вони з'ясували, чим кохання відрізняється від закоханості. У цьому їм допомогли унікальні, на їхню думку, спостереження.

Ґрунтуючись на результатах досліджень і спостережень, психологи заявляють, що кохання є перманентним почуттям, яке підкріплюється почуттям прихильності й відповідальності. Фахівці підкреслюють, що закоханість виникає різко і супроводжується нестерпним сексуальним бажанням. Закоханість швидко зникає. Тому, якщо у вас лише закоханість, не треба сумувати і чекати ліків, а слід звернути увагу на іншу людину

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/kohannya-bez-vzayemnosti-skoro-stane-vilikovnim.html

Случайные улицы

пр. 40-летия Октября ул. Хмельницкого Богдана пер. Георгиевский бульв. Роллана Ромена ул. Скляренко Семена ул. Стрелецкая ул. Циолковского ул. Алябьева ул. Гаврилюка Александра ул. Автопарковая ул. Макаровская ул. Новопироговская ул. Боровиченко Марии ул. Садовая ул. Черниговская ул. Попельнянская ул. Козицкого Филиппа ул. Золочевская ул. Луганская пер. Госпитальный ул. Павловская ул. Никольско-Ботаническая ул. Мостицкая ул. Муромская ул. Миская
Нас находят по поисковым запросам
як зробити кохання взаємним тести закоханість чи справжні почуття думка вчених чи є кохання хімічне дослідження кохання ну як зробити кохання психологія взаємності ліки від нещасливого кохання кохання без взаємності тести на закоханість дослідження кохання дослідження вчених щодо закоханості Тести про взаємність кохання без взаемин кохання в процесі досліджень як лікувати закоханість дослідження про кохання думка вчених про любов чим кохання відрізняється від закоханості одиниці тестостерону кохання без тест на закоханість психологічні тести для закоханих які е ліки від кохання любов без взаємності як зробити кохання взаємним як зробити любов взаємною чи є кохання Тести на взаємність