Главная > Новости > Тисячі молодих людей проїхалися у нью-йоркському метро без штанів

Тисячі молодих людей проїхалися у нью-йоркському метро без штанів

Категория: Мир

Популярна провокаційна арт-група влаштовувала у метрополітені Нью-Йорка черговий масштабний флешмоб "У метро без штанів".

10 січня сотні молодих людей проїхалися в нью-йоркському метро без штанів. Мова йде про учасників десятого за рахунком флешмобу "У метро без штанів" (No Pants Subway Ride).

На сайті організатора акції, популярної арт-групи Improv Everywhere, йдеться про 3500 учасників.

О 15:00 за місцевим часом учасники флешмобу увійшли у вагони метро на шести заздалегідь призначених станціях. Спочатку поведінка молодих людей не приваблювала особливої уваги: вони, як і пасажири підземки читали книги та журнали або просто дивилися в простір перед собою.

Однак перед станцією, на якій учасники флешмобу домовилися вийти, вони встали зі своїх місць і зняли предмети верхнього одягу, що покривають нижню частину тіла. Вийшовши на призначеній зупинці, молоді люди ще деякий час залишалися на платформі. Після завершення акції її учасники зібралися на одній з головних площ Манхеттена - Юніон-сквері.

На багатьох, хто брав участь в акції була надіта кумедна нижня білизна, наприклад, в труси горошок або в смужку. На можливе запитання про свою дивну поведінку учасники флешмобу повинні були відповідати, що їм "стало незручно в штанах".

Акція "В метро без штанів" вперше була організована в 2002 році і з того часу проводиться регулярно. Вперше її учасниками стали всього семеро людей. У 2006 році вісім учасників флешмоба заарештувала поліція. Затриманих звинуватили в порушенні громадського порядку, проте згодом суд встав на бік учасників акції і зняв з них звинувачення.

Подібні акції проходять в десятках міст по всьому світу, наприклад, у підземках Берліна, Барселони, Буенос-Айреса і Вашингтона

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/tisyachi-molodih-lyudey-proyihalisya-u-nyu-yorkskomu-metro-bez-shtaniv.html

Случайные улицы

ул. Щербакова бульв. Кольцова ул. Коммунистическая ул. Кулибина ул. Нищинского Петра ул. Крыленко ул. Крамского Ивана ул. Гринченко Николая ул. Клавдиевская ул. Совская ул. Новозабарская ул. Кибальчича Николая ул. Газопроводная пер. Лермонтова 1-й ул. Огарева бульв. Верховного Совета дорога Кольцевая ул. Драйзера Теодора ул. Героев Севастополя ул. Бахмачская ул. Соловьиная ул. Сигнальная ул. Большая Китаевская ул. Мичурина ул. Черемшины Марка
Нас находят по поисковым запросам