Главная > Новости > На Тернопільщині відкрили школу магії

На Тернопільщині відкрили школу магії

Категория: Украина

В академії магії навчають, як зробити власне життя щасливим. За словами викладачів, діти тут почуваються Гаррі Поттерами.

На Тернопільщині відкрили школу магії, в якій рідновіри, прихильники дохристиянських традицій, навчають своїх дітей, вивчаючи такі предмети як травознавство, медитація із вогнем, спілкування з рослинами, володіння власною енергією.

Вчителі - психологи та екстрасенси кажуть, що у такий незвичний спосіб готують дітей до дорослого життя. Діти навчаються тричі на рік, по 10 днів, у час традиційних шкільних канікул.

"В академії ВІДА навчають, як зробити власне життя щасливим. Тут діти почуваються Гаррі Поттерами у школі магії. Уроки тут тривають від тридцяти хвилин до двох годин. Для початку усіх навчають робити магічну свічку", - розповідають викладачі.

Дівчат тут навчають вишивати свою долю, але правильно. Кажуть, щоб жодного вузлика не було і хрестики лягали неперервно.

"За віруванням наших предків гудзи - це є переривання енергії. А ми знаємо, що в Всесвіті є все гармонійне. тому ніяких переривань, перешкод не має бути", - розповіла рідновір-викладач академії магії.

У школі пояснюють, магія – це не вміння махати чарівною паличкою, а мистецтво створити навколо себе світ щастя і любові. А для цього треба думати про хороше. В академії навіть шкільну форму запровадили з магічними знаками.

Утім, окрім магічного захисту, дітей навчають ще й бойового мистецтва.

В академії ВІДА навчається малеча із трьох слов’янських країн – України, Росії та Білорусі. Вчителі переконують - упродовж п’яти років дітей навчать, як стати щасливими дорослими.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/shkola-magiyi.html

Случайные улицы

ул. Батуринская ул. Новоукраинская ул. Кричевского Федора ул. Кишиневская ул. Электриков пл. Театральная ул. Новоконстантиновская ул. Ушинского пр. 40-летия Октября ул. Профинтерна пер. Бонч-Бруевича пл. Толстого Льва пер. Советский ул. Авиаконструктора Антонова ул. Киквидзе ул. Обсерваторная пер. Кировоградский ул. Шелковичная ул. Микитенко Ивана ул. Беляшевского Академика ул. Милютенко ул. Мишуги Александра ул. Путивльская ул. Ветрова Бориса ул. Краснопольская
Нас находят по поисковым запросам