Главная > Новости > Герман порадила Андруховичу не лізти в політику

Герман порадила Андруховичу не лізти в політику

Категория: Политика

Герман відзначила, що із більшим задоволенням читала б нові романи Андруховича, аніж слухала його політичні заяви.

Заступник глави Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що з більшим задоволенням читала б нові романи Юрія Андруховича, ніж слухала його політичні заяви.

Так вона прокоментувала заяву письменника про те, що президент Віктор Янукович є пародією на російського прем'єра Володимира Путіна.

"В Україні дуже мало гарних прозаїків, вони зроблять більшу користь державі, якщо добре писатимуть і просуватимуть свої твори, зокрема на Заході", - сказала Герман, яка сама на дозвіллі пише книжки.

Політик визнала, що у кожного є право говорити все, що заманеться, але при цьому, на її думку, не варто ставити власній державі палиці в колеса і змушувати світ дивитися на Україну, як на Білорусь.

"Незважаючи ні на що, незважаючи на те, що хтось намагається Віктору Януковичу перешкодити... Президент зобов'язаний здійснити свої реформи і діяти чітко, жорстко і цілеспрямовано. Незважаючи на будь-які оцінки його опонентів, до яких відносить себе і Андрухович", - зазначила Герман.


Нагадаємо, у нещодавньому інтерв'ю німецькій газеті Frankfurter Rundschau письменник Юрій Андрухович заявив, що розчарований політикою Віктора Януковича, і назвав його "пародією" на Путіна.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/german-poradila-andruhovichu-ne-lizti-v-politiku.html

Случайные улицы

ул. Гринченко Николая ул. Заводская пер. Подольский ул. Тропинина ул. Святошинская ул. Здолбуновская ул. Сортировочная ул. Космодемьянской ул. Туманяна Ованеса ул. Вишняковская ул. Копыловская ул. Магистральная ул. Примакова ул. Ильича ул. Левитана пер. Верхний ул. Эспланадная ул. Матеюка Николая ул. Золочевская ул. Заньковецкой ул. Ползунова ул. Карбышева Генерала ул. Криничная ул. Ужвий Наталии ул. Глазунова
Нас находят по поисковым запросам