Главная > Новости > У справі Лозінського оголошено обвинувальний висновок

У справі Лозінського оголошено обвинувальний висновок

Категория: Политика

Оголошення резулятивної частини обвинувального висновку прокурором зайняло 1,5 години.

У понеділок, 10 січня під час чергового засідання в Дніпровському районному суді Києва завершено оголошення обвинувального висновку у кримінальній справі колишнього народного депутата Віктора Лозінського.

Оголошення резулятивної частини обвинувального висновку прокурором зайняло 1,5 години, після чого учасники судового процесу визначилися з подальшою процедурою ходу судового слідства.

Зокрема, планується допитати обвинувачених Віктора Лозінського, екс-прокурора Голованівського району Кіровоградщини Євгена Горбенка, екс-начальника відділу міліції Голованівського району Михайла Ковальського, екс-єгеря Василя Перепелицю, потім постраждалих, свідків, експертів, дослідити матеріали справи та перейти перед прийняттям рішення у справі до судових дебатів.

Після закінчення оголошення обвинувального висновку головуюча у справі суддя Нелі Ластовка запитала підсудних, чи визнають вони свою провину.

На це, зокрема, Лозінський відповів, що не визнає у повному обсязі, але готовий давати покази по всіх питаннях, які виникатимуть під час судового засідання і які цікавитимуть суд.

Горбунко, у свою чергу, зауважив, що винним себе також не визнає, а покази буде давати частково. Таку ж відповідь дав і Перепелиця, зазначивши, у той же час, що покази буде давати.

Ковальський, натомість, заявив, що визнає себе винним у повному обсязі пред’явлених йому обвинувачень і готовий давати покази.

Нагадаємо, у понеділок, 10 січня, суд також виніс рішення про взяття обвинуваченого Євгена Горбенка під варту.

Як відомо, Лозінського з подільниками обвинувачують у вбивстві мешканця Кіровоградщини Валерія Олійника. За даними ГПУ, вбивство було скоєно з особливою жорстокістю: вже пораненого з вогнепальної зброї селянина Лозінський добивав бампером машини.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-spravi-lozinskogo-ogolosheno-obvinuvalniy-visnovok.html

Случайные улицы

ул. Круглая ул. Госпитальная спуск Андреевский ул. Дубенская ул. Чаадаева Петра ул. Лютнева ул. Профинтерна ул. Мазепы Ивана ул. Перспективная шоссе Харьковское ул. Танкистов ул. Круглоуниверситетская ул. Костельная ул. Алма-Атинская спуск Врубелевский пер. Гордиенко Костя ул. Еленовская ул. Девятого Мая ул. Метрологическая ул. Притисско-Никольская пер. Путивльский ул. Федько Ивана ул. Мироновская ул. Молдавская ул. Чигиринская
Нас находят по поисковым запросам