Главная > Новости > В Одесі п'яний водій нацькував на даїшника пітбультер'єра

В Одесі п'яний водій нацькував на даїшника пітбультер'єра

Категория: Украина

Співробітники ДАІ зупинили автомобіль під керуванням водія 1979 р.н. Документів у нього не виявилося, натомість, видно були ознаки алкогольного сп'яніння.

В Одесі нетверезий водій автомобіля намагався втекти від співробітників ДАІ, які зупинили його, і нацькував на них пітбультер'єра. Про це повідомила прес-служба УДАІ в Одеській області.

Співробітники ДАІ зупинили автомобіль "Кіа Маджентіс" під керуванням водія 1979 р.н. Документів у нього не виявилося, натомість, видно були ознаки алкогольного сп'яніння.

Правоохоронці запропонували чоловіку пройти медичний огляд. Проте той підійшов до свого автомобіля, відкрив двері і скомандував "Фас!" собаці породи пітбультер'єр, який перебував в авто без намордника. Сам же чоловік спробував втекти від даїшників.

Даїшники через деякий час затримали втікача і змушені були надіти на нього наручники, оскільки той чинив опір.

Порушника порядку доставили до медустанови, де аналізи підтвердили, що затриманий перебуває у стані алкогольного сп'яніння. Чоловік був доставлений в міліцію. Правоохоронці від укусів собаки не постраждали.

Нагадаємо про інший випадок неадекватної поведінки по відношенню до працівників ДАІ. На початку грудня на Полтавщині депутат вчинви ДТП, після чого відмовлявся вийти з машини та показував даїшникам дулі.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/v-odesi-p-yaniy-vodiy-nackuvav-na-dayishnika-pitbulter-yera.html

Случайные улицы

ул. Копыловская дорога Набережно-Рыбальская пер. Политехнический ул. Нововокзальная ул. Ягодная ул. Новополевая пр. Маяковского Владимира ул. Гвардейская пер. Редутный пер. Щусева ул. Волосская аллея Петровская ул. Лобачевского ул. Стрыйская ул. Львовская ул. Гайсинская ул. Заречная ул. Василевской Ванды ул. Степанченко Василия ул. Набережно-Корчеватская ул. Новикова-Прибоя ул. Санаторная пл. Лукьяновская ул. Стальского Сулеймана ул. Фучика Юлиуса
Нас находят по поисковым запросам