Главная > Новости > У Донецьку будують міст україно-російської дружби з Віні-Пухом та П'ятачком

У Донецьку будують міст україно-російської дружби з Віні-Пухом та П'ятачком

Категория: Украина

Донецькі блогери, які побували на місці будівництва об'єкту, вже виклали в Інтернет фотографії "Мосту дружби" та активно обговорюють його.

У Донецьку будують міст україно-російської дружби. Розташований неподалік від Донбас-арени, він буде з'єднувати береги ріки Кальміус, яка протікає містом.

Блогери, які побували на місці будівництва об'єкту, вже виклали в Інтернет фотографії "Мосту дружби" та активно обговорюють його.

Найбільший подив у блогерів викликає оформлення мосту. Ковані металеві конструкції прикрашені не тільки прапорами України та Росії, але й фігурами мультиплікаційних героїв, Віні-Пуха та П'ятачка, яки тримають у руках повітряні кульки.

Цікаво, що П'ятачок тримає у руках повітряну кульку з кольорами українського прапору, а Віні-Пух, відповідно, тримає кульку "російську".

Зазначимо, що будування мосту дружби саме через Кальміус має історичне підґрунтя. 30 квітня 1746 року указом російської імператриці Єлизавети була встановлена межа між запорізькими і донськими козаками. Межею оголошувалася річка Кальміус на всьому її протязі від витоків до гирла: на захід від неї землями і ріками володіли запорожці, на схід - донці.

Цей кордон як кордон між областю Війська Донського і областю Війська Запорізького, а пізніше Катеринославською губернією, зберігався до самої революції.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-donecku-buduyut-mist-ukrayino-rosiyskoyi-druzhbi-z-vini-puhom-ta-p-yatachkom.html

Случайные улицы

ул. Теремковская ул. Резервная ул. Горбачова Емельяна ул. Рогозовская ул. Жилянская ул. Семашко пл. Львовская ул. Мелиоративная ул. Смолича Юрия ул. Переяславская ул. Яблонской Татьяны ул. Святошинская ул. Костельная ул. Одесская ул. Корчеватская ул. Автозаводская ул. Маяковского Владимира ул. Котовского ул. Круглоуниверситетская ул. Гречко Маршала ул. Брюсова пер. Чеховский ул. Пимоненко Николая ул. Киото ул. Межигорская
Нас находят по поисковым запросам