Главная > Новости > МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

МВС: у затриманих тризубівців вилучено цілий арсенал зброї

Категория: Украина

За версією МВС, члени ВО "Тризуб" з'їхалися з усієї України на Прикарпаття та привезли із собою автомат АКМСУ, 3 пістолети з набоями, ножі, 9 радіостанцій, гранати, рушниці та гвинтівки.

У затриманих на Івано-Франківщині 9 членів ВО "Тризуб" вилучено цілий арсенал зброї. Як повідомляє прес-служба управління МВС в Івано-Франківській області, "під час їх затримання було виявлено та вилучено автомат АКМСУ без номера та 124 патрони до нього, 3 пістолети різних марок з набоями, саморобні ножі, 9 радіостанцій різних марок, дві гранати без запалів, дві пневматичні гвинтівки з оптичними прицілами, помпову рушницю, споряджену набоями".

За цими фактами порушені кримінальні справи. Затримані перевіряються на причетність до вчинення інших злочинів на території України.

Як відомо, раніше організація "Тризуб" заявляла про масові арешти своїх активістів через підрив пам'ятника Сталіна у Запоріжжі.

8 січня на Рогатинщині, Івано-Франківська область, було затримано керівника Центрального проводу ВО "Тризуб" ім. С. Бандери Андрія Стемпіцького, його сина Пилипа, а також Романа Хмару.

9 січня було затримано колишнього керівника Центрального проводу Дмитра Яроша, першого заступника ВО "Тризуб" ім. С. Бандери Андрія Тарасенка, голову Українського Відділення Антиімперського Фронту Ростислава Винара та голову Дніпропетровської обласної організації "Тризуб" ім. С. Бандери Сергія Борисенка.

10 січня арештовано голову Тернопільської обласної організації "Тризуб" ім. С. Бандери. Заарештованим висуваються звинувачення у тероризмі, у зв'язку з вибухом у Запоріжжі.

Станом на 10 січня арештовано понад десять чільних членів організації. Усі звинувачення, висунуті правоохоронними органами, націоналісти вважають "надуманими, сфабрикованими та замовними".

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/mvs-u-zatrimanih-trizubivciv-vilucheno-ciliy-arsenal-zbroyi.html

Случайные улицы

пер. Левадный ул. Смирнова-Ласточкина ул. Добрососедская ул. Костельная ул. Аэродромная ул. Мелиоративная пер. Чехова 2-й ул. Мишуги Александра ул. Институтская ул. Дундича Олеко ул. Криничная пр. Порика Василия ул. Здолбуновская ул. Панорамная ул. Николая Амосова ул. Далекая ул. Волынская ул. Пестеля Павла ул. Пушкина пер. Липский ул. Севастопольская ул. Фастовская ул. Рабочая ул. Суворова ул. Круглоуниверситетская
Нас находят по поисковым запросам
арсенал тризуб