Главная > Новости > У Криму звинуватили Януковича, що він обдурив їх з російською мовою

У Криму звинуватили Януковича, що він обдурив їх з російською мовою

Категория: Политика

Кримські політики вимагають референдум щодо російської мови і обіцяють змусити Партію регіонів виконати обіцянки.

У Криму звинуватили владу в тому, що вона не виконала обіцянок щодо російської мови. Заступник глави адміністрації президента України Ганна Герман, яка стверджує, ніби-то в Україні немає достатнього прихильників державного статусу російської мови, лукавить. Щоб переконатися в цьому, достатньо провести референдум, підписи за який у 2007 році збирала Партія регіонів, проте після виборів в черговий раз обдурила виборців. Про це заявив лідер кримської організації партії "Русское единство" Андрій Козенко.

"Чинна влада намагається в черговий раз зіграти на несправджених надіях росіян і російськокультурних виборців. Неправильно і передчасно стверджувати, що сьогодні на Україні немає достатнього прихильників надання російській мові статусу державної - лише тому, що з цього приводу не проведено референдум. Тільки останній може показати, скільки їх у країні", - сказав кримський політик.

Більш того, вважає Козенко, "зводити все лише до відсутності конституційної більшості - абсолютно неправильно. Влада дуже багато говорить про демократію, а демократія - це влада народу. Безпосереднім волевиявленням народу був би референдум про статус російської мови, для проведення якого всі повноваження у влади є. Безумовно, це б стало дієвим механізмом виконання Партією регіонів своїх передвиборчих зобов'язань".

"Але, - підкреслив Косенко, - сьогодні партія влади хоче ще раз поставити питання про російську мову на чільне місце, і на майбутніх виборах до Верховної ради знову розіграти цю карту, пообіцяти захистити російську мову і, можливо, в черговий раз цього не зробити".

"Наше суспільство стало більш політизованим, і я вважаю, що воно розбереться в ситуації з російською мовою. Партія "Русское единство" залишила за собою право конструктивної критики діючої влади, ми будемо продовжувати підштовхувати її до активного виконання своїх передвиборних обіцянок. Діюча влада обіцяла державний статус російської мови, і вона зобов'язана виконувати свої передвиборчі зобов'язання", - резюмував кримський політик.

Нагадаємо, заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман повідомила, що російська мова стане другою державною лише тоді, коли в Раді буде конституційна більшість депутатів.

Так Герман відповіла на питання, чи збирається Віктор Янукович виконувати свою обіцянку, дану у ході президентських виборів, щодо надання російській мові статусу другої державної в Україні.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-krimu-zvinuvatili-yanukovicha-scho-vin-obduriv-yih-z-rosiyskoyu-movoyu.html

Случайные улицы

пер. Новопечерский ул. Боровиченко Марии пер. Гродненский ул. Охотская ул. Грузинская ул. Фроловская ул. Батумская ул. Артема ул. Панельная ул. Кондукторская ул. Ирчана Мирослава ул. Мелиоративная ул. Микитенко Ивана ул. Бойченко Александра дорога Парковая ул. Гринченко Николая ул. Береговая ул. Рыбальская ул. Мичурина ул. Золотоустовская ул. Федько Ивана ул. Чешская пер. Парковый ул. Верхнеключевая ул. Сивашская
Нас находят по поисковым запросам