Главная > Новости > У Києві - перший випадок свинячого грипу

У Києві - перший випадок свинячого грипу

Категория: Здоровье

Цього року грипозної паніки не спостерігається, і ситуація із захворюваністю, за словами медиків, спокійна. Найбільш поширений - грип групи "В".

У Києві на вірус H1N1 заразилася дитина. Її пролікували і вже виписали
На початку 2011 року вперше за сезон у Києві було діагностовано грип штаму A/H1N1 - так званого свинячого грипу.

Хворого вдалося вилікувати без залучення вірусологів, що спеціалізуються на цьому штамі, повідомив заступник начальника ГУ охорони здоров'я столиці Володимир Загородній.

"Цього року найбільш поширений грип групи "В". За інформацією вірусологічної лабораторії, за останній місяць ідентифіковано 114 вірусів цієї групи. І тільки в одного пацієнта виявлена група "А" - свинячий грип", - розповів він.

На вірус H1N1 заразилася неповнолітня дитина. Її успішно пролікували і вже виписали. Як дізналися журналісти, пацієнтові діагностували свинячий грип у звичайній лікарні, і навіть не направляли на лікування до спеціалізованої лікарні № 9, куди минулого року доставляли пацієнтів з цим штамом.

Тим часом столичні медики до кінця січня прогнозують зростання захворюваності на звичайний грип та ГРЗ.

"Діти повернуться до навчання, кількість хворих може зрости", - заявила начальник ГУ охорони здоров'я Раїса Моїсеєнко.

На щастя, в цьому році грипозної паніки не спостерігається, і ситуація із захворюваністю на грип, за словами медиків, спокійна і стабільна. За час новорічних свят кількість хворих навіть знизилася на 19% і залишається нижче епідпорогу на 23%.

Источник: http://tsn.ua/ukrayina/u-kiyevi-pershiy-vipadok-svinyachogo-gripu.html

Случайные улицы

пл. Спивака Михаила ул. Гоголя ул. Примакова ул. Павлоградская ул. Паустовского пер. Бакинский пл. Тульская ул. Корсунская ул. Берковецкая шоссе Гостомельское ул. Добружская ул. Сапернр-Слободская ул. Профсоюзная ул. Кемеровская ул. Еленовская ул. Нестерова пл. Соломенская ул. Почайнинская пер. Гродненский ул. Алма-Атинская ул. Купянская ул. Чигорина ул. Механизаторов ул. Волго-Донская ул. Танковая
Нас находят по поисковым запросам