Главная > Новости > Чоловік відрубав сокирою руку дружині, яка шукала "заначку"

Чоловік відрубав сокирою руку дружині, яка шукала "заначку"

Категория: Происшествия и криминал

У Росії чоловік показав на прикладі власної дружини, наскільки погані наслідки може мати звичка нишпорити в кишенях своєї половини в пошуках прихованих грошей.
 
В Астраханській області (РФ) чоловік, заставши дружину за пошуками прихованих від неї грошей, відрубав їй кисть.

Після цього він відвіз потерпілу до лікарні і здався співробітникам міліції.

Чоловіка, за його словами, вивела з себе спроба дружини "обнишпорити" його одяг і забрати "заначку". Побачивши, як жінка запустила руку в кишеню, він узяв сокиру і вдарив її по зап'ястку.

Чоловік швидко усвідомив наслідки спалаху гніву. Він сам надав постраждалій першу допомогу, перетягнув рану і доставив жінку до районної лікарні, а після звернувся в міліцію.

Надії на повне відновлення руки жінки мало: перерубано суглоб. Жінку відправили до обласного центру, там у неї більше шансів.

А правоохоронні органи вирішують питання про порушення кримінальної справи. Найімовірніше, звинувачення чоловікові буде пред'явлено за умисне нанесення тяжкої шкоди здоров'ю ", - повідомило джерело в міліції.

Источник: http://tsn.ua/chorna-hronika/cholovik-vidrubav-sokiroyu-ruku-druzhini-yaka-shukala-zanachku.html

Случайные улицы

ул. Синеозерная ул. Подлесная ул. Рыльского Максима ул. Малоподвальная ул. Одесская пл. Спивака Михаила ул. Котика Вали ул. Глубочицкая ул. Берковецкая ул. Леонтовича пер. Чугуевский пер. Десятинный ул. Госпитальная ул. Приречная ул. Черняховского ул. Яблонской Татьяны ул. Батумская ул. Шелковичная ул. Стальского Сулеймана спуск Смородинский ул. Щепкина ул. Здолбуновская ул. Василенко Николая ул. Межевая ул. Лебедева Академика
Нас находят по поисковым запросам