Главная > Новости > Влада пообіцяла нові ціни на електроенергію

Влада пообіцяла нові ціни на електроенергію

Категория: Финансы

Тарифи на електроенергію для населення підвищать "до економічно обґрунтованого рівня", але цифри офіційно озвучать лише 13 січня.

У четвер Нацкомісія з регулювання енергетики (НКРЕ) оприлюднить нові тарифи на електроенергію для населення, які регулятор має намір привести "до економічно обґрунтованого рівня", повідомляє прес-служба НКРЕ.

Останній раз струм дорожчав у 2006 році. Наскільки виростуть ціни, поки точно невідомо, заступник керівника прес-служби Юлія Нечипоренко повідомила нам, що тарифи підвищать, але цифри офіційно озвучать лише 13 січня, пише "Сегодня".

Однак керівник Нацфоруму профспілок України (НФПУ) Мирослав Якібчук вже заявив, посилаючись на відкриті розрахунки Міненерго та виступи перед ЗМІ членів НКРЕ, що з 1 квітня вартість кіловат-години зросте вдвічі (з 24,36 коп. / кВт для квартир, обладнаних газплити, до 48,72 коп.), а з 1 серпня - ще на 39% (до 67,72 коп.). Це означає, що якщо зараз, наприклад, сім'я з трьох осіб, що споживає на місяць 200 кіловат, платить за них 48 грн, то з 1 квітня ціни можуть вирости до 96 грн, а з 1 серпня - до 133 грн, або на 85 грн.

На думку міністра енергетики тіньового Кабміну Олександра Гудими, таке подорожчання цілком імовірно. "У сумі з вже озвученими НКРЕ підвищенням цін на "комуналку" на 35% це затягне енергетичний зашморг на шиї рядового українця, почнеться вал неплатежів і відключення будинків, насамперед приватних, від електроенергії", - прогнозує Гудима.

Аналітик МЦПІ Олександр Жолудь вважає, що подорожчання буде більш м'яким: наприклад, з квітня на 50%, потім по 10-20% щомісячно, що дозволить дещо пом'якшити ціновий удар, враховуючи, що з 1 квітня підвищать і соцстандарти

Источник: http://tsn.ua/groshi/vlada-poobicyala-novi-cini-na-elektroenergiyu.html

Случайные улицы

ул. Мартиросяна пр. Краснозвездный пр. Броварской ул. Литинская ул. Автозаводская пр. Маяковского Владимира ул. Перспективная пер. Краматорский ул. Ильинская ул. Жилянская ул. Новоукраинская ул. Трублаини Николая ул. Перемоги пер. Цимбалов Яр ул. Святошинская ул. Попова ул. Полупанова ул. Литвиненко-Вольгемут пл. Харьковская ул. Карпинского Академика ул. Шепелева Николая ул. Козицкого Филиппа ул. Жмеринская пер. Замковецкий ул. Григория Андрющенко
Нас находят по поисковым запросам