Главная > Новости > Шварценеггер залишив посаду з боргом у 25 мільярдів доларів

Шварценеггер залишив посаду з боргом у 25 мільярдів доларів

Категория: Мир

Дефіцит бюджету Каліфорнії досяг 25 мільярдів доларів.

Новий губернатор Каліфорнії Джеррі Браун повідомив, що дефіцит бюджету штату досяг 25 мільярдів доларів і запропонував почати його ліквідацію за рахунок високих податків і скорочення витрат на соціальні програми допомоги бідним верствам населення. Про це йдеться в опублікованих пропозиціях Брауна до проекту чергового бюджету.

Новий губернатор, що 3 січня прийняв повноваження від Арнольда Шварценеггера, ставить завдання ліквідувати дефіцит бюджету за 5 років. Протягом цього терміну Браун хоче залишити без змін підвищені ставки оподаткування, затверджені при його попереднику. Губернатор також пропонує заощадити 12,5 мільярдів доларів за рахунок скорочення асигнувань на підтримку добробуту населення, фінансування діяльності соціальних служб, медичне забезпечення незаможних і дотування системи вищої освіти. Браун обіцяв не чіпати статті витрат, призначені для забезпечення безкоштовної дошкільної і шкільної освіти.

Браун прийняв справи не в кращому стані. Штат відкрив 2011 фінансовий рік з незатвердженим проектом бюджету і дефіцитом 19,1 мільярд доларів. В інавгураційній промові Браун не приховував, що населенню Каліфорнії, що досягає 38 800 тисяч осіб, слід готуватися до підвищення податків.

"Це буде суворий бюджет, розрахований на суворі часи", - обіцяв він.

Нагадаємо, що Браун переміг на виборах 2 листопада. У минулому він вже двічі обіймав посаду губернатора Каліфорнії у період із 1975 по 1983 роки.

Шварценеггер обирався губернатором Каліфорнії два терміни поспіль і, за законодавством штату, не міг виставляти свою кандидатуру на виборах. На Брауна заборона на третій термін, введена в 1990 році, не поширювалася.

Источник: http://tsn.ua/groshi/shvarcenegger-zalishiv-posadu-z-borgom-u-25-milyardiv-dolariv.html

Случайные улицы

ул. Яблочкова пер. Франко Ивана ул. Узинская ул. Китаевская ул. Крещатик шоссе Гостомельское пер. Верхний ул. Каштановая ул. Моринецкая ул. Россошанская ул. Молдавская ул. Бирюзова Маршала ул. Гродненская пер. Липский ул. Довбуша Олексы ул. Гетмана Вадима пл. Конституции ул. Полесская ул. Заднепровского Михаила ул. Смольная ул. Яблочная ул. Вишняковская пл. Дружбы Народов пл. Одесская ул. Медовая
Нас находят по поисковым запросам