Главная > Новости > У новому році ціни продовжать шокувати

У новому році ціни продовжать шокувати

Категория: Финансы

Ціни у 2011-му році повзтимуть догори. У мінагрополітики стверджують, що назріває продовольча криза, що не омине Україну.

Їсти у новому році стане ще дорожче. У мінагрополітики винуватять спекулянтів і світову кризу. Втім, гречка, попри ці запевнення - не дешевшає, а навпаки.

За прогнозами, першими і найбільше, ростиме у ціні - все, що з городу і від худоби. Подорожчають овочі, яйця, молочна продукція і м'ясо. Його, кажуть, українці взагалі почали споживати багато. Цього року, за попередніми підрахунками, м'яса з'їдять більше на 85 тисяч тонн.

"Ці індекси зростання цін не будуть вищі за інфляційні індекси 10%", - наголосив директор департаменту розвитку Анатолій Розгон.

Хоча за перші 10 днів нового року ціни на цукор та олію вже зросли на 5%. Це, заспокоює чиновник, спекуляція. Уже звернулися до Антимонопольним комітету, щоб повернути ціни назад.

Цьогоріч, запевняє, жодних підстав для здорожчання хліба та гречки немає. Але, щоб і на цьому не спекулювали, у міністерстві вже придумали план дій: перший захід - забезпечити виробництво, другий – це забезпечити накопичення ресурсів.

Їстівних ресурсів різних і побільше готові накопичувати в аграрному фонді уже з наступного місяця. А щоби більше було молока - селянам обіцяють дотації - за кожну голову 2 тисячі гривень на рік. Поки що вирішують, за чию голову платити - коров’ячу чи телячу.

Овочі, обіцяють в МінАПК, продавати буде де. Державним коштом набудують величезних гуртових базарів. До жовтня вони з'являться у Києві, Львові, Донецьку, Харкові та Запоріжжі.

Источник: http://tsn.ua/groshi/u-novomu-roci-cini-prodovzhat-shokuvati.html

Случайные улицы

ул. Сокальская пл. Сантьяго-де-Чили ул. Карпатская пер. Бестужева Александра ул. Крыленко пр. Героев Сталинграда ул. Муромская ул. Срибнокольская пер. Политехнический пл. Лукьяновская ул. Золотоустовская ул. Тампере пл. Житнеторжская ул. Суворова ул. Цюрупинская ул. Булаховского Академика ул. Аэродромная ул. Дундича Олеко пер. Радищева пл. Кривоноса Петра ул. Стельмаха Михаила ул. Верхнеключевая ул. Заньковецкой ул. Нижнеюрковская ул. Скляренко Семена
Нас находят по поисковым запросам
ціни в новому році