Главная > Новости > Білорусь підняла ціну на транзит російської нафти

Білорусь підняла ціну на транзит російської нафти

Категория: Финансы

З лютого тарифи на транзит російської нафти по території Білорусі буде збільшено на 12,5%, підвищуються також тарифи на транспортування нафти до білоруських нафтопереробних заводів.

З 1 лютого 2011 року тарифи на транзит російської нафти по території Білорусі буде збільшено на 12,5%. У Мінекономіки РБ розповіли, що це підвищення було підготовлено на підставі узгодженої методики з Росією.

Крім того, з 1 лютого підвищуються тарифи на транспортування нафти до білоруських нафтопереробних заводів.

За прогнозом Білорусі, всього по території країни в 2011 році буде перевезено близько 80 мільйонів тонн нафти, що відповідає показникам 2010 року.

Росія і Білорусь регулярно домовляються про ціни на транзит нафти, а також на експортні мита на вуглеводні, причому іноді переговори призводять до конфліктів.

Так, весь 2010 рік сторони домовлялися про те, чи варто Росії брати з Білорусі експортні мита, якщо обидві країни увійшли до Митного союзу.

Вирішити конфлікт вдалося лише наприкінці 2010 року. Тоді Росія і Білорусь домовилися, що мита на російську нафту будуть скасовані, а от з нафтопродуктів мито буде братися в повному обсязі на кордоні Білорусі та її західних сусідів та перераховуватися до російського бюджету.

За прогнозами Росії, таким чином Мінськ отримує додаткову допомогу майже в чотири мільярди доларів щорічно.

Источник: http://tsn.ua/groshi/bilorus-pidnyala-cinu-na-tranzit-rosiyskoyi-nafti.html

Случайные улицы

пер. Бауманский пр. Комарова Космонавта бульв. Труда ул. Лукьяновская ул. Дашавская ул. Комсомольская ул. Плещеева ул. Княжий Затон ул. Житкова Бориса ул. Дымерская ул. Пехотная ул. Монтажников ул. Туполева Академика ул. Теслярская ул. Верболозная ул. Кутузова ул. Проводницкая ул. Радистов ул. Танковая ул. Конотопская ул. Васильченко ул. Старовокзальная ул. Ильича проезд Глубочицкий ул. Бойко Ивана
Нас находят по поисковым запросам