Главная > Новости > "Третій рейх за 8 днів": туристів возитимуть Гітлерівськими місцями

"Третій рейх за 8 днів": туристів возитимуть Гітлерівськими місцями

Категория: Безумное и интересное

Британська турфірма організувала нацистський тур по Німеччині. Екскурсанти зможуть побачити місця, пов'язані з Адольфом Гітлером.

Британське турагентство вперше пропонує клієнтам поїздку до Німеччини місцями, пов'язаними з ім'ям Адольфа Гітлера.

Організатори, серед яких є автори книг з історії Другої світової війни, обіцяють особисто відбирати туристів, щоб серед екскурсантів не виявилося неонацистів.

"Проте критики вважають, що тур вартістю у 2 тис. фунтів відрізняється вульгарністю і неминуче перетвориться на "перекручене паломництво" на честь Гітлера", - пише The Sunday Times.

Як би там не було, влада ФРН дозволила проводити подібний тур. Мешканці Німеччини вже можуть відвідувати колишні пам'ятки нацизму під час офіційної велосипедної екскурсії Берліном. У місцях, пов'язаних з фюрером, нещодавно з'явилися нові музеї та центри.

Британські екскурсанти - група не більше ніж з 30 осіб - відвідають мюнхенські пивні, пов'язані з Гітлером, і курорт Берхтесгаден, де відпочивали Гітлер і його оточення: там, до речі, у фюрера гостювали герцог і герцогиня Віндзорські, а також британський прем'єр Чемберлен.

До програми поїздки також увійшли зал суду в Нюрнберзі, бункер рейхсканцелярії, концтабір Заксенхаузен і берлінський меморіал Голокосту.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/tretiy-reyh-za-8-dniv-turistiv-vozitimut-gitlerivskimi-miscyami.html

Случайные улицы

ул. Шутова Полковника ул. Новомаститская пер. Руднева ул. Сажина ул. Зоологическая ул. Мишуги Александра ул. Суздальская ул. Азербайджанская ул. Костельная ул. Малая Житомирская ул. Олевская пл. Голосеевская спуск Боричев спуск ул. Сосюры Владимира ул. Жданова ул. Ставропольская ул. Электротехническая бульв. Труда ул. Добрый Шлях ул. Дзержинского ул. Лесная ул. Космическая ул. Запорожца Петра ул. Тираспольская ул. Бассейная
Нас находят по поисковым запросам