Главная > Новости > Японці вбудували відеоігри в пісуари: геймери "стріляють" сечею

Японці вбудували відеоігри в пісуари: геймери "стріляють" сечею

Категория: Безумное и интересное

Sega випустила ігрову консоль для пісуарів. Замість джойстика гравці направлятимуть у визначені точки потік сечі.

Японська компанія Sega випустила нову ігрову консоль, призначену для пісуарів. Як джойстик гравці використовують струмінь власної сечі.

Нові ігрові консолі (розраховані виключно на представників чоловічої статі) під назвою Toylet, кожна з яких має чотири відео міні-гри, невдовзі будуть встановлені на чотирьох станціях метро в Токіо.

Консоль працює шляхом вимірювання швидкості та інтенсивності струменя сечі через датчики, встановлені у пісуарі. Монітор LCD розташований на рівні очей гравця. Рідкокристалічний екран відображає графіки сили і точності потоку, який потрапляє в унітаз.

Так, наприклад, у грі "Північний вітер" геймеру пропонується за допомогою наявного у нього "джойстика" якомога вище задерти спідницю у жінки, яка проходить повз.

По закінченню гри геймер може порівняти свій результат з таблицею рекордів, а також зберегти свої дані на флеш-карту, щоб потім похвалитися перед товаришами.

У компанії Sega впевнені, що ігри користуватимуться попитом, а витрати окупляться за рахунок реклами, яку будуть показувати перед початком гри.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/yaponci-vbuduvali-videoigri-v-pisuari-geymeri-strilyayut-secheyu-video.html

Случайные улицы

ул. Кисловодская ул. Глазунова ул. Лукьяновская ул. Константина Арефьева бульв. Труда пер. Цимбалов Яр ул. Вильнюсская ул. Киприанова Академика ул. Кмитов Яр ул. Спасская ул. Старицкого ул. Алябьева ул. Писаржевского Академика ул. Бердичевская ул. Лесная ул. Металлистов ул. Казацкая пр. Краснозвездный пл. Михайловская ул. Коммунистическая ул. Василевской Ванды ул. Таращанская ул. Макаренко ул. Якубовского Маршала ул. Старая Поляна
Нас находят по поисковым запросам