Главная > Новости > Поранений в голову італієць вичихав кулю через ніс

Поранений в голову італієць вичихав кулю через ніс

Категория: Безумное и интересное

Під час святкування Нового року італієць отримав вогнепальне поранення в голову. Поки він чекав на лікарів, то чхнув, і куля сама вийшла через ніздрю.

28-річний італієць Дарко Сангермано отримав поранення в голову кулею 22 калібру. Але в результаті не тільки залишився живим, але й зміг самостійно позбавитися від кулі, яка застрягла в голові. В очікуванні лікарів чоловік чхнув, і куля сама вийшла через його праву ніздрю.

Інцидент стався в Неаполі, куди Сангермано приїхав зі своєю подругою, щоб відсвяткувати Новий рік. Поранення чоловік отримав під час прогулянки містом.

Хто саме стріляв, невідомо, але, скоріш за все, це була випадковість, а спеціально в туриста ніхто поцілити не хотів. Справа в тому, що свята в Неаполі не обходяться без гучних феєрверків і вогнепальної зброї.

Пораненого Санджермано госпіталізували з сильною кровотечею. Поки він чекав на медиків, які мали надати йому допомогу, то чхнув, і куля сама вийшла через ніс.

Утім, пацієнтові все одно довелося перенести операцію – його скронева кістка виявилася пошкодженою, і осколки потрапили в око. Лікарі заявили, що поки італієць бачить одним оком не дуже добре, але з часом зір відновиться.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/poraneniy-v-golovu-italiyec-vichihav-kulyu-cherez-nis.html

Случайные улицы

ул. Пшеничная ул. Соловцова Николая ул. Сосницкая ул. Смоленская ул. Марьяненко Ивана ул. Рыбальская ул. Качуры Якова ул. Довнар-Запольского ул. Эренбурга Ильи ул. Дундича Олеко ул. Зоологическая ул. Геофизиков ул. Микитенко Ивана ул. Лебединская ул. Совская пл. Славы ул. Подгорная ул. Глебова ул. Кржижановского Академика пр. Бажана Николая ул. Васильковская ул. Уральская пл. Почтовая ул. Крымская ул. Ветряные горы
Нас находят по поисковым запросам