Главная > Новости > Шестикласниця народила дитину посеред уроку

Шестикласниця народила дитину посеред уроку

Категория: Безумное и интересное

12-річна дівчинка і не здогадувалася, що вагітна, аж до пологів. Вчителі вирішили, що в дитини гострий напад апендициту.


Народження дочки стало для школярки та її батьків сюрпризом
У Якутії 12-річна школярка народила дитину. Перейми в неї почалися просто посеред уроку. Вчителя терміново викликали "швидку", утім, ані сама дівчина, ані дорослі не здогадувалися про її вагітність. Педагоги думали, що в неї гострий напад апендициту.

"Пологи пройшли без ускладнень. Зараз і мати, і дитина почувають себе нормально", - розповіла співробітниця пологового будинку.

За словами медиків, незважаючи на юний вік, фізіологічно дівчинка вже дозріла для пологів.

Батьком дитини виявився учнем сьомого класу тієї ж школи.

Представники прокуратури Якутська підтвердили, що перевірка проводиться, проте підкреслили, що кримінальну справу не порушуватимуть через відсутність складу і суб'єкта злочину.

"Батько дитини не понесе кримінальної відповідальності, тому що йому ще не виповнилося 18 років. Згідно із законодавством, в Росії покарання загрожує тільки повнолітнім громадянам, які вчинили дії сексуального характеру щодо неповнолітніх. У цьому випадку і мати, і батько дитини - діти, яких ніхто не має права кримінально покарати. Крім того, дуже складно довести, хто більшою мірою винен у ситуації, що склалася - дівчинка чи хлопчик. Не можна звинувачувати у всьому семикласника, тільки тому, що він хлопець", - прокоментував адвокат Роман Буянов.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/shestiklasnicya-narodila-ditinu-posered-uroku.html

Случайные улицы

пер. Любарский ул. Пирогова ул. Китаевская ул. Панча Петра ул. Шевченко ул. Половецкая пер. Тургенева ул. Берестецкая ул. Беляшевского Академика пл. Франко Ивана ул. Кравчука Михаила ул. Радиальная ул. Тулузы ул. Приречная пл. Одесская ул. Балаклеевская ул. Житкова Бориса ул. Нечуя-Левицкого ул. Живописная ул. Якира ул. Краснова Николая ул. Марганецкая ул. Лебедева Николая ул. Лебедева-Кумача ул. Ильича
Нас находят по поисковым запросам