Главная > Новости > Влада Камчатки образилась на виставу про Попелюшку

Влада Камчатки образилась на виставу про Попелюшку

Категория: Мир

Влада Камчатки угледіла образу влади у виставі про Попелюшку.

Керівництво Камчатського краю спробувало заборонити новорічну виставу, оскільки вважало її образливою для державної влади. Про це у своєму блозі пише колишній губернатор Камчатки Михайло Машковцев.

Мова йде про виставу "Новорічні пригоди Попелюшки", яку поставили в Камчатському театрі. За твердженням Машковцева, який посилається на інформацію, отриману ним "з декількох різних джерел", вистави проходили з успіхом, поки на одну з них не прийшла помічниця камчатського губернатора Олексія Кузьміцького.

"У казці, якщо ви пам'ятаєте, король переводить годинники на годину назад, щоб Попелюшка не пішла з балу. А на Камчатці нещодавно, для втілення ідеї про наближення околиць до Москви, губернатор теж перевів годинник на годину назад, що призвело до масових протестів населення . Так що ця сцена у виставі викликала особливо бурхливі оплески. І істерику у "владної пані", яка вимагала скасувати виставу ", - пише Машковцев.

За даними політика, помічниця розповіла про побачене губернатору, і той наказав заборонити спектакль, визнавши його "розпалюючим ворожнечу" до державної влади.

Далі події, у викладі Машковцева, розвивалися таким чином: "На 8 січня призначено було ще один виступ, і всі квитки продані. Цілий день акторам і керівництву театру "викручували руки". А народ вже почав до театру збиратися. Виставили охорону біля входу. Але, коли стовпилася перед дверима тисяча глядачів, "здали назад": дозволили зіграти виставу, якщо з неї на ходу виріжуть кілька сцен. Актори вийшли на сцену і зіграли спектакль без купюр!".

На завершення Машковцев пише, що найближчий виступ заплановано на 13 січня і всі квитки на нього продані. Але чи відбудеться вистава, невідомо.

Источник: http://tsn.ua/tsikavinki/vlada-kamchatki-obrazilas-na-vistavu-pro-popelyushku.html

Случайные улицы

ул. Бучмы Амвросия ул. Крымская ул. Овручская спуск Богуславский шоссе Чапаевское ул. Ахматовой Анны ул. Стальского Сулеймана ул. Ленина ул. Княжий Затон пл. Минская пер. Фроловский пер. Полевой ул. Зеленогорская ул. Бойко Ивана ул. Бондарская ул. Хмельницкая ул. Сагайдачного Петра ул. Сеноманская ул. Молдавская ул. Фастовская ул. Нижнеюрковская ул. Бориславская ул. Народная ул. Нагорная ул. Циолковского
Нас находят по поисковым запросам