Главная > Новости > Колишній лідер республіканців у Конгресі США отримав 3 роки в'язниці

Колишній лідер республіканців у Конгресі США отримав 3 роки в'язниці

Категория: Мир

Вирок Делею, що вважався одним з найближчих соратників президента США Джорджа Буша-молодшого, виніс суд в Остіні, штат Техас.

 Колишній лідер республіканців у Палаті представників Конгресу США Том Делей засуджений до трьох років тюремного ув'язнення. Екс-конгресмена визнали винним у відмиванні грошей і злочинній змові.

Як повідомляється, до трьох років ув'язнення Делей засуджений за звинуваченням у злочинній змові, у той же час за відмивання грошей суд засудив його до п'яти років в'язниці умовно з випробувальним терміном в 10 років.

Вирок Делею, що вважався одним з найближчих соратників президента США Джорджа Буша-молодшого, виніс суд в Остіні, штат Техас. Адвокати колишнього конгресмена вже оголосили про намір оскаржити вирок.

Делей, як було встановлено, у 2002 році організував комітет з виборів в Законодавчі збори Техасу. Цей регіональний комітет перевів корпоративні пожертвування на суму 190 тисяч доларів на Національний республіканський комітет у Вашингтоні, а партійне керівництво відправило гроші назад до Техасу для проведення передвиборчої кампанії.

Така схема порушує закон Техасу, що забороняє безпосередньо направляти корпоративні пожертви на фінансування політичних кампаній.

За версією звинувачення, застосування такої незаконної схеми дозволило республіканцям спочатку отримати більшість у законодавчому органі Техасу, а потім провести через нього законопроект, що збільшує кількість конгресменів від цього штату в Палаті представників Конгресу США.

Том Делей, у свою чергу, наполягав на своїй невинності, заявляючи, що справа, порушена проти нього, має політичне підгрунтя, а застосована схема фінансування не є незаконною.

Розслідування справи відносно Делея було розпочато восени 2005 року, після чого він тимчасово залишив пост глави республіканців у Конгресі. При цьому Делей заявляв, що знову очолить фракцію республіканців відразу ж після того, як з нього будуть зняті звинувачення. Однак на початку 2006 року він все ж був змушений подати у відставку.

Источник: http://tsn.ua/svit/kolishniy-lider-respublikanciv-u-kongresi-ssha-otrimav-3-roki-v-yaznici.html

Случайные улицы

ул. Боричев ток пер. Рыльский ул. Дымерская пер. Волго-Донский ул. Ростовская ул. Анищенко ул. Гродненская ул. Лаврухина Николая ул. Красная ул. Дружковская ул. Подлипко ул. Краснопольская ул. Кондукторская ул. Профсоюзная ул. Эренбурга Ильи ул. Белорусская бульв. Кольцова ул. Лодыгина пер. Полесский ул. Лазо Сергея ул. Белицкая ул. Тростянецкая ул. Новоукраинская ул. Добружская ул. Довнар-Запольского
Нас находят по поисковым запросам