Главная > Новости > У Грузії на військовій базі стався вибух, є жертви

У Грузії на військовій базі стався вибух, є жертви

Категория: Мир

За даними грузинських ЗМІ, в результаті вибуху кілька людей загинули. В лікарні доставлено близько 20 поранених.

 На грузинській військовій базі в Крцанісі (неподалік від Тбілісі) стався вибух. Про це повідомили місцеві ЗМІ.

У результаті вибуху було поранено більше 10 військовослужбовців. За непідтвердженою інформацією, кілька людей загинули. За даними різних джерел, в лікарні доставлено від 13 до 20 осіб.

В'їзди в лікарні, де розмістили поранених, перекриті. Причина та обставини вибуху поки невідомі. Міністерство оборони країни ще не виступало з офіційними коментарями.

Нагадаємо, президент Грузії Михайло Саакашвілі нещодавно звинуватив Росію у терористичній діяльності проти його країни. Він заявив, що останнім часом Росія спробувала влаштувати в Грузії "різні диверсії".

Також, як повідомлялося, у Тбілісі наприкінці листопада сталися два вибухи.

Источник: http://tsn.ua/svit/u-gruziyi-na-viyskoviy-bazi-stavsya-vibuh-ye-zhertvi.html

Случайные улицы

пер. Магнитогорский ул. Булаховского Академика бульв. Леси Украинки ул. Яблочкова пл. Луначарского ул. Черногорская ул. Дубенская ул. Шаумяна бульв. Дарницкий ул. Челюскинцев ул. Линейная ул. Скоропадского Павла ул. Колоскова ул. Старосельская пер. Политехнический пр. Навои Алишера ул. Регенераторная ул. Большая Житомирская ул. Ясногородская ул. Москворецкая ул. Жашковская ул. Бестужева Александра спуск Боричев спуск ул. Мостицкая ул. Цветаевой Марины
Нас находят по поисковым запросам